V Dębicka Motoorkiestra - uliczne kryterium wokół Rynku

  • 04.01.2017, 12:11 (aktualizacja 04.01.2017, 12:20)
  • Admin Admin
V Dębicka Motoorkiestra - uliczne kryterium wokół Rynku Tomasz Ratuszniak (archiwum OL)
Już po raz piąty Automobilklub Stomil Dębica organizuje rajd samochodowy, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15 stycznia br., podczas 25 finału WOŚP, będzie można m.in. wylicytować przejazdy w naprawdę szybkich autach (zdjęcie z ubiegłorocznej edycji Motoorkiestry).

Impreza odbędzie się w godz. 7:00 - 17:00 na Rynku; tu znajdować się będzie baza rajdu, start i meta. Zawodnicy pojawią się tam już o poranku, a ok. godz. 10:50 wystartują to pierwszego przejazdu.
Będzie to pierwsza impreza motocyklowa w Dębicy w 2017 roku. Jak piszą organizatorzy na swej stronie internetowej, będzie miała charakter kryterium ulicznego. Trasa będzie przebiegała krętymi uliczkami w centrum miasta. Zaplanowano 3 przejazdy - start do pierwszego ok. godz. 10:50, zakończenie ostatniego - ok. godz. 14:00.
Cały dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować pokazowe przejazdy z wybranymi kierowcami, biorącymi udział w imprezie.
- Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zasiąść w bardzo szybkich samochodach u boku doświadczonych kierowców i zwiedzić rynek trochę szybciej niż zwykle - czytamy na stronie internetowej automobilklubu.
Wylicytowane przejazdy zaplanowano w godz. 14:40 - 17:00.
W muszli na Rynku odbędzie się licytacja gadżetów, w tym kalendarzy AK Stomil.
Organizatorzy, zapraszając dębiczan na Rynek liczą, że pogoda będzie łaskawsza, niż przed rokiem.
Zgłoszenia dla kierowców, którzy zechcą wziąć udział w rajdzie oraz jego regulamin znajdują się na stronie www.akstomil.pl. W tej chwili na liście uczestników znajduje się 10 załóg.
.
Program:
10:50 - start pierwszego przejazdu
14:00 - zakończenie ostatniego przejazdu
14:40 - 17:00 - wylicytowane przejazdy, licytacja gadżetów
17:00 - rozdanie nagród zwycięzcom rajdu
.

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe