WOŚP w Brzostku: zimowy turniej, licytacje, światełko do nieba

  • 04.01.2017, 12:46
  • Admin Admin
WOŚP w Brzostku: zimowy turniej, licytacje, światełko do nieba Grzegorz Król (archiwum OL)
Na dwa dni zaplanowano wydarzenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w sobotę 14 stycznia rozpocznie bowiem II Zimowy Halowy Turniej w Futsal 2017. Nie zabraknie też licytacji i występów artystycznych w domu kultury; na zdjęciu licytacja w Domu Kultury w ub. roku.

Zawody w futsalu odbędą się hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Rozpoczną się w sobotę o godz. 9:00, zaś rywalizację w niedzielę zaplanowano w godz. 12:00 - 15:00.
15 stycznia blok imprez odbędzie się także w Domu Kultury w Brzostku.
Początek o godz. 15:00. W występach artystycznych zaprezentują się przedszkolacy i uczniowie szkół z terenu gminy Brzostek. Nie zabraknie licytacji prac i przedmiotów przekazanych przez szkoły, instytucje oraz osoby prywatne.
Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzostku, jednej z najlepszych w powiecie, przygotowali pokazy oraz naukę udzielania pierwszej pomocy.
Zwieńczeniem będzie Światełko do nieba, które na Rynku zabłyśnie o godz. 20:00.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe