Ferie: na basen i lodowisko nawet 50% zniżki

  • 04.01.2017, 13:16
  • Admin Admin
Ferie: na basen i lodowisko nawet 50% zniżki
Niespełna dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia ferii zimowych. Cykl imprez na ten czas przygotował dla uczniów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy, wspólnie z firmami Tikkurila Polska, TC Dębica, Szkoła Nurkowania Aquarius. Grupom zorganizowanym ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz świetlic zlokalizowanych na terenie miasta, przysługiwać będzie 50% zniżka na zakup biletów wstępów na lodowisko oraz pływalnię.

Zostaną też wydłużone godziny otwarcia lodowiska dla klientów indywidualnych, szczegółowe godziny zostaną podane przez rozpoczęciem ferii.
- Niewątpliwie wydarzeniem na które wszyscy czekają będzie trzecia odsłona serii dyskotek na lodzie pod tytułem Tikkurila Lododisco - Karnawał na lodzie. Odbędzie się 20 stycznia, a ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi dyskotekami, tym razem zabawa potrwa prawie dwie godziny dłużej, bo od 17.00 do 21.30. Rodzinom z małymi dziećmi zalecamy pierwszą godzinę zabawy, podczas której w repertuarze znajdą się również utwory dla najmłodszych - zaprasza Konrad Makowiecki z MOSiR Dębica.
Dla amatorów sportów wodnych przygotowane zostały atrakcje na krytych basenach. W terminie od 16 stycznia do 23 stycznia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Firmą Oponiarską Dębica zapraszają do korzystania z wodnego toru przeszkód Aquatrack.
- Jest to znakomita zabawa dla każdego, niezależnie od wieku, a rywalizacja o najszybsze pokonanie toru zapowiada się ekscytująco. W strefie aquaparku przez cały okres trwania ferii wszyscy zainteresowani, będą mogli wziąć udział w rozgrywkach piłki wodnej. Natomiast na zakończenie przerwy zimowej, w sobotę 28 stycznia w godzinach od 17:00 do 20:00, wspólnie ze Szkołą Nurkowania Aquarius z Dębicy zorganizowany zostanie pokaz płetwonurkowania. Każdy chętny będzie miał możliwość poznać zasadę działania akwalungu oraz zrobić za darmo swoje pierwsze nurkowanie pod okiem doświadczonych instruktorów. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat - wyjaśnia Konrad Makowiecki.
Również w hali sportowej w Domy Sportu w czasie ferii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. 26 stycznia o godz. 10:00 specjalnie dla dębickiej widowni zaprezentują się zawodniczki z klubu SGA Bielsko - Biała w pokazie gimnastyki artystycznej.
.
Program
20 stycznia (piątek) - Tikkurila Lododisco, Lodowisko kryte, godz. 17:00 - 21:30;
26 stycznia (czwartek) - Pokaz gimnastyki artystycznej klubu SGA z Bielska Białej, Dom Sportu, godz. 10:00
28 stycznia (sobota) - Pokaz nurkowania Szkoły Nurkowania Aquarius - Basen kryty, godz. 17:00 - 20:00.


 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
luis
luis 05.01.2017, 17:16
super przyjde na disco

Pozostałe