W czwartki Rynek jest pełen dzieci - zdjęcia

  • 26.07.2019, 00:00
  • Tomasz Ratuszniak
W czwartki Rynek jest pełen dzieci - zdjęcia
W każdy czwartek, przez całe wakacje, Dom Kultury w Pilźnie organizuje na Rynku animacje dla najmłodszych.

Gry i zabawy z animatorami startują tam o godz. 17:00 i trwają do godz. 20:00. A chętnych by z nich skorzystać nie brakuje. W ostatni czwartek kierowcy samochodów jadących przez Pilzno zwalniali, zaskoczeni tym co dzieje się na Rynku. Było wesoło i kolorowo, a do pani, która malowała twarze i ręce, ustawiła się naprawdę pokaźna kolejka. Była też prażona kukurydza, gigantyczne szachy i klocki dla najmłodszych. Rynek żył i oby tak było jak najczęściej.

Czwartkowe spotkania odbywać się będą do końca sierpnia, nawet gdyby pogoda nie sprzyjała. Wtedy animatorzy zaproszą najmłodszych do domu kultury.

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe