Znów może nie być wody w kranach

  • 26.07.2019, 10:49 (aktualizacja 26.07.2019, 11:20)
  • Grzegorz Król
Znów może nie być wody w kranach
W nocy z czwartku 1 sierpnia, na piątek 2 sierpnia może wystąpić spadek ciśnienia wody lub jej całkowity brak na terenie miasta. O przewidywanych problemach poinformowały na swojej stronie Wodociągi Dębickie.

Problemy mogą wystąpić pomiędzy godz. 23 w czwartek, a potrwają do 5 rano w piątek. Sytuacja będzie miała związek z prowadzoną modernizacją Stacji Uzdatniania Wody, która znajduje się przy ul. Kwiatkowskiego. Wodociągi Dębickie praktycznie bez przerwy inwestują w swoje obiekty. Do końca tego roku, właśnie przy Kwiatkowskiego, ma powstać instalacja fotowoltaiczna, która według szacunków pozwoli rocznie zaoszczędzić miejskiej spółce 55 tys. zł. Ale WD wybuduje także kolektory słoneczne na budynku zaplecza sanitarno-szatniowego, który znajduje się przy boisku Orlik przy ul. Strumskiego. 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe