Wtorek, 20.08.2019

Burmistrz zaprasza na kolejną wycieczkę

  • 27.07.2019, 23:14 (aktualizacja 27.07.2019, 23:27)
  • Grzegorz Król
Burmistrz zaprasza na kolejną wycieczkę
Tym razem uczestnicy wycieczki rowerowej z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem pojadą do Lubziny. Będzie to drugi w tym roku rajd rowerowy z włodarzem Dębicy.

Wycieczka rozpocznie się w sobotę 3 sierpnia, o godz. 15. Uczestnicy tradycyjnie wyruszą spod boiska piłkarskiego przy ul. Akademickiej. Trasa rowerowa o długości 28 km (w obie strony), wiodła będzie dalej ulicami: Saperów, Świętosława, Mościckiego, Metalowców do Pustyni, a stamtąd do Lubziny. Przy tamtejszym Domu Pomocy Społecznej zaplanowany został postój, połączony z grillowaniem. Po nim rowerzyści wyruszą w drogę powrotną. W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy, którzy dysponują sprawnym rowerem oraz chcą sympatycznie spędzić czas. Organizatorzy proszą o zabranie napojów, prowiantu oraz smakołyków na grilla. Powrót do Dębicy zaplanowany został pomiędzy godziną 18 a 19:30.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawy
ciekawy 01.08.2019, 14:14
A czy te eskapady są gdziekolwiek zgłaszane? Bo przy bicyklomanii to obowiązywały jakieś zgłoszenia, regulaminy, kaski trzeba było mieć. A tutaj jakoś tak lekko wszystko idzie. Kto ponosi odpowiedzialność jak coś się wydarzy? Bo tylko pielgrzymki mają jakieś specjalne traktowanie, a tu nikt nie pisze aby to była pielgrzymka.
Do Ciekawy
Do Ciekawy 02.08.2019, 09:56
gdyby nie były zgłaszane to życzliwi ludzie już dawno doniesliby gdzie trzeba , takie to mamy czasy
prawy i sprawiedliwy
prawy i sprawiedliwy 03.08.2019, 20:34
A gdzie trzeba ? Zaraz tam napiszę zapytanie w tej sprawie.
Paweł
Paweł 30.07.2019, 16:13
Tak czytam te komentarze i co nie którym proponuję wziąć coś ciężkiego do ręki i mocno uderzyć się w głowę. Nie jestem ani pracownikiem ani znajomym burmistrza a pomysł na wspólne wycieczki rowerowe uważam za fajną inicjatywę z której sam korzystam. Proponuję wszystkim marudom spróbować i myślę, że szybko zmienicie zdanie. Potwierdzeniem tego jest np Bicyklomania gdzie liczba uczestników o czymś mówi.
rowerzysta
rowerzysta 01.08.2019, 10:18
a ze fajne te wycieczki i ludzie chetnie biora w tym udział swiadczy fakt ze nawet Gmina podpatrzyła i robi takie wycieczki, super ze pomysł Burmistrza Debicy spodobał sie innym
Andriu
Andriu 30.07.2019, 15:16
A czy ktos zauważył ze na zdjeciu policyjny motocykl ma rozbity kierunkowskaz??
Kierowca do ukarania....
Małgorzata
Małgorzata 30.07.2019, 05:58
To typowy Lansik najgorsze jest to że są naciski na pewnych pracowników żeby brali w tym udział nawet. To nie jest w ich kompetencjach
śmiało
śmiało 30.07.2019, 17:33
To o czym piszesz to pewna forma mobingu Można zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie. Jeżeli sprawa będzie poważna Sąd Pracy. Rozstrzyga sprawy pracownicze bezpłatnie.
pomysłodawca
pomysłodawca 29.07.2019, 18:12
Podpowiadam : pieszo do Zawady na dróżki różańcowe.
mieszkaniec
mieszkaniec 29.07.2019, 18:09
Gdyby Dębica miała poważnego Burmistrza, Mariusz Szewczyk byłby świetny od zajęć kulturalno - oświatowych. Ale jest jak jest.
Mark
Mark 28.07.2019, 15:44
Większość tych osób biorących udział w tych wycieczkach to pracownicy urzędu i znajomi Burmistrza
demon
demon 29.07.2019, 11:26
no i? to tak samo jak był Morawiecki w Debicy - też większość gapiów to całe rodziny PiSu!
Wyborca
Wyborca 28.07.2019, 08:47
burmistrz to niech zajmie się porządnym rozwojem Dębicy i zmianą pokoleniową w mieście, na stanowiskach kierowniczych, jak i w spółkach i radach nadzorczych! Czas na zmiany, po to mu zaufaliśmy! Wycieczki to jak będziemy sobie chcieli zorganizować to samo to zrobimy!
Marcin Ł.
Marcin Ł. 29.07.2019, 14:20
W pełni zgoda! Mariusz ogarnij się!
sigma
sigma 29.07.2019, 11:25
robi to w prywatnym czasie tak samo jak uczestniczy wycieczek.....nie masz czasu? nie chce Ci się?nikt Cię nie lubi? nie musisz jechać!
Maria
Maria 29.07.2019, 17:29
"nikt Cię nie lubi" ale to do czego sigma? Denna obrona naprawfe, a Pan burmistrz niech zacznie realizować co zapowiadał! Czekamy bardzo.

Pozostałe