Dziś może nie być prądu

  • 28.07.2019, 12:09 (aktualizacja 28.07.2019, 12:20)
  • Grzegorz Król
Dziś może nie być prądu Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie drugiego stopnia.
Dwa ostrzeżenia zostały wydane dla powiatu dębickiego. Pierwsze - 2 stopnia (w 3-stopniowej skali) - przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie, a drugie przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Jak prognozuje synoptyk Monika Kaseja z WCZK w Rzeszowie mogą wystąpić burze z opadami deszczu od 30 mm do 40 mm. Lokalnie możliwe do 60 mm oraz porywami wiatru do 110 km/h. Miejscami możliwy grad. Ostrzeżenie obowiązuje od dzisiaj, od godz. 13 do 24. Wiadomości sms do mieszkańców powiatu dębickiego rozesłało także RCB. Wiadomość brzmi: Uwaga! Dziś (2/07) burze z gradem i intensywne opady deszczu. Możliwe lokalne podtopienia oraz przerwy w dostawie prądu.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe