Rowerem przez gminę Dębica

  • 30.07.2019, 08:11
  • Janusz Grajcar
Rowerem przez gminę Dębica
Ponad 28 kilometrów mieli do pokonania uczestnicy wycieczki rowerowej po gminie Dębica. Na starcie stanęło 50 cyklistów.

Ruszyli z parkingu przy Kompleksie Basenów Nemo w Pustkowie Osiedlu, by przez Kochanówkę, Krownice i Strachów dotrzeć do centrum Pustkowa, a następnie wrócić do Pustkowa Osiedla. Poza indywidualnymi uczestnikami, w imprezie wzięły udział również grupy zorganizowane. Najliczniejszymi były OSP Nagawczyna i OSP Paszczyna.

Na mecie na wszystkich uczestników czekały kiełbaski z grilla. Wszyscy, którzy pokonali całą trasę, wzięli też udział w losowaniu zestawów kosmetyków oraz gadżetów uzdrowiska Latoszyn-Zdrój.

Organizatorami imprezy były: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Nad tym, by wszyscy bezpiecznie ukończyli wycieczkę czuwali ratownicy Pogotowia Medycznego – Sebastian Radzik, Straż Gminna i funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe