KSU, Püdelsi, InoRos i Letni Chamski Podryw już w ten weekend

  • 01.08.2019, 08:21 (aktualizacja 01.08.2019, 09:51)
  • Grzegorz Król
KSU, Püdelsi, InoRos i Letni Chamski Podryw już w ten weekend Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół KSU, który na scenie występuje od ponad czterdziestu lat. Jego liderem jest Siczka (na zdjęciu).
Ostatnie godziny dzielą nas od startu pierwszej edycji SteakHouse Tarsmak Festival. Piotr Bassara, właściciel restauracji SteakHouse zaprasza nad zalew Narożniki.

Głównym punktem będą Mistrzostwa Grilla i BBQ z udziałem profesjonalnych kucharzy, jak i amatorów. To będzie pierwsze takie wydarzenie w regionie, w trakcie którego goście będą mogli spróbować dań przygotowywanych przez kucharzy z całej Polski. Festiwal to także miejsce dla miłośników dobrej muzyki. A wszystko to w świetnej lokalizacji, na styku województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego - w Radgoszczy. Mieszkańcy Dębicy nad zalew Narożniki mają zaledwie 30 km.

SteakHouse Tarsmak Festiwal wystartuje jutro o godz. 17, a rozpocznie się od pierwszego etapu Mistrzostw Grilla i BBQ. W ten dzień zagrają: Diversion (17:30), The Hypnotunez (18:30), Grey Zone American Blues (19:30), Yellow Horse (20:30), a gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego punk rocka, powstały w 1977 roku zespół KSU z Eugeniuszem Olejarczykiem - bardziej znanym jako Siczka - na czele. Ich występ rozpocznie się o godz. 22.

Drugi festiwalowy dzień wystartuje w sobotę, o godz. 16. Wtedy rozpocznie się drugi etap Mistrzostw Grilla i BBQ. Na ten dzień zaplanowany został pokaz deserów artystycznych w wykonaniu specjalistów z firmy Ambasador92 (17:00) oraz pokaz live cooking, czyli gotowania na żywo przez kucharzy zrzeszonych w prestiżowej Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej (18:00). Kolejny live cooking rozpocznie się o godz. 19:00, tym razem w wykonaniu mistrza cukiernictwa Maiusza Zycha - doradcy technologicznego klienta Vortumnus. Pół godziny później ogłoszone zostaną wyniki Mistrzostw Grilla i BBQ. W międzyczasie na scenie odbywać się będą kolejne koncerty. O godz. 18:30 wystąpi zespół InoRos, o 20 Letni Chamski Podryw, a o 21:30 założony w 1985 roku zespół Pudelsi.

W niedzielę organizatorzy zapraszają od godz. 14 na rodzinny piknik. Z kolei o 16 wystartuje MasterChef Family BBQ, czyli konkurs dla całych rodzin. Zapisy do rywalizacji przyjmowane będą w punkcie informacyjnym od godz. 14. O godz. 18 ruszą z kolei konkursy z nagrodami, z firmą Greatgastro: chick’n’chips rodzinnie/pikantny kubełek/warzywno – owocowy zawrót głowy/płonący wings. Na koniec odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Kross (godz. 20).

Patronem medialnym SteakHouse Festival jest Obserwator Lokalny.
 

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe