Mistrzostwa zakończone. Znamy wyniki! - zdjęcia

  • 04.08.2019, 20:46 (aktualizacja 04.08.2019, 22:23)
  • Grzegorz Król
Mistrzostwa zakończone. Znamy wyniki! - zdjęcia
Kucharze z grupy Spec wygrali pierwsze Mistrzostwa Grilla i BBQ podczas SteakHouse Tarsmak Festival. Impreza odbywała się nad zalewem Narożniki, a jej organizatorzy zapowiadają, że będą kolejne edycje.

Mistrzostwa Grilla i BBQ były głównym punktem imprezy. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, w tym jedna z Dębicy. Kucharze nie mieli łatwego zadania. Musieli przygotować m.in. przeponę, która bez wcześniejszego umiejętnego nacinania jest niemal niejadalna. Ale zadań było więcej, a kucharze rywalizowali przez dwa dni. Pierwsze miejsce zajęli ci z grupy Spec. Tuż za nimi znalazła się drużyna Damixa, a na trzecim miejscu uplasowali się Poparzeni Ogniem z Dębicy. Kolejne lokaty przypadły Great Gastro i Black Sheep. Zawodników oceniali znani mistrzowie kuchni Giancarlo Russo, który był osobistym kucharzem m.in. Jana Pawła II i Benedykta XVI oraz Teo Vafidis, honorowy członek stowarzyszenia Chef’s Club of Greece, a także reprezentant Poland Branch Office Chef’s Club of Greece. 

Pierwszy i drugi dzień imprezy obfitowały - poza doznaniami kulinarnymi - także w te kulturalne. Na scenie wystąpili m.in. KSU, Püdelsi, Letni Chamski Podryw, InoRos, The Hypnotunez i dębicki zespół Diversion. Szerszą relacja z pierwszego dnia SteakHouse Tarsmak Festival znajdziecie Państwo TUTAJ.

Dzisiejszy - trzeci i ostatni - dzień festivalu powoli dobiega końca. Nad zalew Narożniki ściągnęły prawdziwe tłumy.

- Ludzi nie wystraszył nawet ulewny deszcz, który dotarł także do nas - mówi Piotr Bassara, dębicki restaurator, właściciel SteakHouse'a i współorganizator imprezy.

Grzegorz Król

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe