W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 05.08.2019, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzydziesty drugi w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury. Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Smutny
Smutny 11.08.2019, 11:19
A w Dębicy zlikwidowano 500 - letnią szkołę! A w Dębicy zburzono dom Państwa Mikołajków!
bardzo smutny
bardzo smutny 12.08.2019, 18:15
To okropne! Szkoła powstała za panowania Zygmunta Starego a kroniki o tym nie wspominają ani o domu Mikołajków.
w zasadzie
w zasadzie 07.08.2019, 15:51
Kolega koledze podłożył minę. Teraz trzeba będzie Lipsk sprzedać , pieniądze przekazać szpitalowi na spłatę zadłużenia a jedno piętro w szpitalu przekazać na siedzibę Starostwa. Może w Straszęcinie coś się znajdzie pustego ?
paszowy
paszowy 08.08.2019, 22:35
świniarnie stoją puste.
Bocian
Bocian 07.08.2019, 05:31
Sprawa jest prosta. Brakuje siana leć Pan do Bociana !
Piotr
Piotr 06.08.2019, 21:13
W mojej firmie, jak przez kilka lat dyrektor nie ma wyników to się zmienia dyrektora. Od wielu lat słychać że szpital tonie w długach.
xan
xan 06.08.2019, 21:07
Jak z czego? Przecież Prezes ma nieograniczone sumy pieniędzy, bo wystarczy nie kraść. Zstąpi z niebios, cudownie spłaci długi, a my będziemy dalej umierać sobie na SOR-ach winiąc lekarzy, którzy akurat tutaj winy nie ponoszą żadnej.
Dębiczanin
Dębiczanin 06.08.2019, 15:55
Ale za to mamy lądowisko dla helikopterów. Jak do tej pory użyte dwa razy (w tym raz do celów testowych). Brawo!!!
kierownik lotniska
kierownik lotniska 08.08.2019, 22:31
a Kuchciński nie skorzystał, a mógł!
Ciekawski
Ciekawski 06.08.2019, 10:24
Co tam szpital, premier. będzie! Będą mieli zdjęcia, uściski, przemówienia.
Baracuda
Baracuda 06.08.2019, 15:18
Jak za Gierka! Kto wtedy żył to pamięta.
Stasia G.
Stasia G. 08.08.2019, 22:31
Szpital wybudowano za Gierka!
Oburzona
Oburzona 06.08.2019, 06:15
co to za tekst ze wszyscy zapłacimy z dlugi szpitala!
Latam z ogrodnikiem.
Latam z ogrodnikiem. 06.08.2019, 11:54
Bo zapłacimy tak samo jak za rozdmuchany socjał dobrej zmiany. Nie ma nic za darmo.
Baba Jaga
Baba Jaga 06.08.2019, 19:13
A zwolennicy PiS i tak powiedzą, że to wina Tuska, A pieniądze rozkradła PO.
okradziony z OFE
okradziony z OFE 11.08.2019, 18:32
Tuska i Vicenta Rostowskiego !
ja
ja 05.08.2019, 22:11
dziwnym trafem są szpitale które leczą i rozumiem ich dług, nasz dębicki ma dług i tylko tyle, a jest jeszcze lądowisko dla helikoptera
futurysta
futurysta 10.08.2019, 09:17
Lądowisko to chyba rzeczywiście był błąd. a było iść z postępem i wchodzić w drony.
nowoczesny
nowoczesny 10.08.2019, 14:27
Spokojnie, za 20 mln da się przerobić lądowisko na dronowisko.
fiscus
fiscus 05.08.2019, 21:48
Chyba w redakcji ktoś poprzestawiał niechcący liczby i przecinki. Nie 3,6 mln ale raczej total 63 mln.
Sejmowe loty
Sejmowe loty 05.08.2019, 21:28
Może teraz część ludzi zda sobie sprawę, jakie są konsekwencje tego, ze powiaty, gminy i miasta otrzymują mniej pieniędzy ze względu na wydatki socjalne państwa. Ale wielu ma to gdzieś, pincet plus, trzynasta emerytura nie pozwala im na to patrzeć krytycznie.
Kaśka
Kaśka 05.08.2019, 19:16
A tak miało być dobrze tak było kasy Panie Pieniążek , nie dalej jak chyba 4 dni temu zapewniał Pan że koniunktura w górę ze ekonomia sama za siebie mowi, chyba że w DĘBICY jest tylko tak źle. A już wiem tylko na Podkarpaciu bo musimy zapłacić za Kuchcinskiego . I co Panowie z PiS co zrobicie , pozbawicie nas mieszkańców szpitala czy już wprowadzicie podatek katastralny?
zex
zex 06.08.2019, 21:21
Ekonomia w rozumieniu PiS-u, opierająca się na pożyczaniu i rozdawaniu pieniędzy żeby ludzie na nich głosowali, nie ma prawa długo się utrzymać.
Latam z ogrodnikiem
Latam z ogrodnikiem 06.08.2019, 11:53
Obawiam się, ze to drugie. Bo są przymiarki do likwidacji niektórych szpitali.

Pozostałe