W sobotę królować będą pierogi

  • 06.08.2019, 08:49 (aktualizacja 06.08.2019, 09:14)
  • Grzegorz Król
W sobotę królować będą pierogi
Już w najbliższą sobotę, na stadionie w Pustkowie odbędzie się kolejna edycja Święta Pieroga. Jej początek został zaplanowany na godz. 16.

Wtedy władze gminy oficjalnie powitają uczestników i otworzą przegląd dla Kół Gospodyń Wiejskich. Odbędzie się również konkurs firmy Mateo. Pół godziny później wystąpi Klub Aktywnych Kobiet oraz Zespół Śpiewaczy Wiarusy. O godz. 17 ruszą I licytacje Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, a zebrane pieniądze trafią do potrzebujących dzieci z gminy Dębica.

- O tym, kto je otrzyma decyduje później Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych działające przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej - mówi dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu Marcin Ciszek.

O 17:50 na scenę znów wejdą panie z KAK i zespół Wiarusy, a o 18:30 rozstrzygnięty zostanie konkurs Mateo. Kwadrans później ruszą drugie licytacje GOPS, na 19:30 zaplanowany został koncert Energy Girls, a o 21 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Luxband.

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baba Jaga
Baba Jaga 11.08.2019, 11:18
Wszystkie dzieci z gminy Dębica (jak i z całej Polski) już otrzymują 500+. Może należałoby zmobilizować ich rodziców do pracy zarobkowej, a nie tylko do życia ze świadczeń z pomocy społecznej. W przeciwnym razie z tych dzieci wyrosną klony swoich rodziców, dla których " praca jest dla frajerów".

Pozostałe