Ostatnia potańcówka z zespołem Vario

  • 09.08.2019, 13:17 (aktualizacja 09.08.2019, 13:47)
  • Grzegorz Król
Ostatnia potańcówka z zespołem Vario Fot. Vario.
Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców na ostatnią w tym roku potańcówkę na dębickim Rynku. Rozpocznie się ona o godz. 18, w niedzielę 11 sierpnia.

Zabawy taneczne organizowane są przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. W najbliższą niedzielę na Rynku zagra zespół Vario z Rzeszowa, który w tym roku wystąpił już podczas Potańcówek z burmistrzem.

- Zapraszam wszystkim mieszkańców miasta do wspólnej zabawy - mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
richi
richi 11.08.2019, 10:39
organizuje potańcówki za dużą kasę co tydzień powinien ograniczyć kasę na pierdoły a zrobić coś dla miasta by się rozwijało
mieszkaniec
mieszkaniec 10.08.2019, 16:08
Wiem, że jestem naiwny,
ale tak bardzo chciałbym, żeby zamiast potańcówki z burmistrzem było oddanie mieszkań z burmistrzem,
żeby zamiast przejażdżki rowerem z burmistrzem było otwarcie nowego zakładu z burmistrzem, a zresztą chyba przedostatnim razem burmistrz nie dojechał do końca. Nawet sami policjanci się dziwili. A przy okazji czy to prawda, że odłączył się w Straszęcinie i wracał do domu przez remontowany most, łamiąc przy tym przepisy ruchu drogowego?
Zamiast bicyklomanii z burmistrzem, z której zresztą też zaraz po rozpoczęciu pojechał do domu, czy to prawda?
było otwarcie nowej drogi z burmistrzem, albo poszerzenie granic miasta z burmistrzem. Naiwny jestem prawda?
a tak na marginesie link do tego, jak powinien wyglądać plakat, tu jest ze święta pieroga. Tam jest urząd a nie nazwisko wójta.
https://www.debica24.eu/wiadom…
Aha zaraz ktoś napisze, że to jego wolny czas, więc pytam, czy pracownicy urzędu miasta z wydziału promocji robią zdjęcia burmistrzowi w swoim wolnym czasie, czy odbierają potem nadgodziny, bo jeżeli są w pracy, to w takim razie burmistrz też jest. a w takim razie każdy ma prawo powiedzieć co o tym mysli

Pozostałe