Poduchy z sercem od małych strażaków

  • 05.01.2017, 09:32 (aktualizacja 05.01.2017, 09:40)
  • Admin Admin
Poduchy z sercem od małych strażaków
To będzie pierwsza taka akcja w historii dębickich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15 stycznia w Galerii Dębickiej dzięki Akademii Małego Strażaka z Brzeźnicy, każde dziecko będzie mogło nie tylko ożywić serduszko, ale wraz z poduszką schować je w pokolorowanym własnoręcznie domku. Patronat medialny objął Obserwator Lokalny.

- To serduszko, które uszyją mamy naszych strażaków, dziecko będzie musiało wziąć w rączki, trzy razy chuchnąć i powiedzieć marzenie. A wtedy, gdy umieści je w poduszce, ono ożyje - zdradza Agnieszka Żurek, założycielka i szefowa AMS.
Akcja trwać będzie od godz. 10:00 do 18:00 na piętrze Galerii Dębickiej, gdzie powstanie strefa poduchowa. Dwie mamy na bieżąco szyć będą poduszki z wizerunkiem strażaka lub strażaczki. Samemu będzie można za to wyciąć, wypchać i uszyć sobie serce, które do trafi do poduszki.
Kartonowe domki na poduszki dzieci będą same ozdabiać farbami czy naklejkami. W strefie czekać będzie na nich jeszcze wiele innych atrakcji, m.in. miniaturowy wóz strażacki.
AMS przygotowała ponad czterysta poduszek. Aby dostać jedną z nich razem z serduszkiem i domkiem do puszki trzeba będzie wrzucić 25 zł.
Tomasz Ratuszniak
Obserwator Lokalny nr 52/2016

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe