Środa, 16.10.2019

Przychodnia Medyk już otwarta

  • 13.08.2019, 11:03
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Przychodnia Medyk już otwarta
Stanisław Mazur, kardiolog i menedżer, a także prezes Centrum Medycznego Medyk, otworzył w Dębicy przy ulicy Kwiatkowskiego 1, nową przychodnię. Pacjenci będą tu mogli zrobić badania okresowe i skorzystać z porad lekarzy. Jakich? O tym w dzisiejszym wydaniu Obserwatora Lokalnego.

Poniżej galeria zdjęć z otwarcia przychodni.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wow
wow 14.08.2019, 17:45
prywatna spółka może zatrudnić 3/4 rodziny burmistrza, panie burmistrzu ale ten krawat to jednak za krótki był ...
Podpalenie
Podpalenie 13.08.2019, 14:14
Pan I. najpierw stwierdził, że budynek nie nadaje sie do użytku, eksmitując mieszkające tam rodziny, a następnie znalazł zatrudnienie w otwartym tam medyku. Hmmm.
super jest
super jest 15.08.2019, 07:27
Iwaszenko został tam szefem żeby nie dopuścić do ponownego pożaru. I do ogólnej ochrony i obrony obiektu albowiem jest to żołnierz doskonały ! Jaki zaź walory posiada córka burmistrza nie jest mi wiadomo.
spokojny
spokojny 15.08.2019, 17:52
Teraz jest pewne ,ze czerwony kur powtórnie tam nie zapieje.
kiko
kiko 14.08.2019, 16:17
Co ma piernik do wiatraka???
hmmm
hmmm 14.08.2019, 12:41
Córka burmistrza też tam pracę dostała.
Tomi
Tomi 14.08.2019, 16:16
W czym masz problem że córka burmistra się dostała?? Zabrała Tobie ta posadę w jakis nieuczciwy sposób?
Zazdrość ci?
Zal mi Cb...
Gis
Gis 15.08.2019, 08:46
Tu nie chodzi o to ze zabrala posade czy nie ani o zazdrosc... tak glupich argumentow spodziewalbym sie od 5latka. Chodzi o zasade najpierw wysiedla sie ludzi potem nagle znajduje zastosowanie dla ruiny miejsce pracy dla kolegow i najblizszej rodziny. Wszyscy dziwia sie ze na wysokich szczeblach wladzy jest nepotyzm a wszystko zaczyna sie wlasnie tu w takich dziurach
WOW