Noga z gazu! Trwa akcja Sierpniowy weekend

  • 14.08.2019, 11:05 (aktualizacja 14.08.2019, 11:28)
  • jov
Noga z gazu! Trwa akcja Sierpniowy weekend Fot. Pixabay
Od dziś do niedzieli kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli drogowych.

Działania pod kryptonimem Sierpniowy weekend mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Sprawdzane będą prędkość, trzeźwość kierowców, zapinanie pasów oraz to, czy dzieci przewożone są zgodnie z przepisami. Już dziś na drogi wyjechało dwudziestu funkcjonariuszy sekcji Ruchu Drogowego.

- Każdego dnia służbę patrolowa pełnić będzie co najmniej 16 policjantów - mówi nadkom. Rober Kras, specjalista ds. ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

I przestrzega, by kierowcy zachowali szczególną ostrożność. Zwłaszcza przy takiej jak dzisiaj pogodzie. Na szczęście nie doszło dotąd do żadnego wypadku.

 

jov

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe