Ranne dzieci w autobusie, pożar i wybuch - zdjęcia

  • 16.08.2019, 10:26 (aktualizacja 16.08.2019, 10:32)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Ranne dzieci w autobusie, pożar i wybuch - zdjęcia
Czterdziestu strażaków bierze udział w akcji w Straszęcinie.

Kłęby dymu, swąd palonej gumy, porozbijane samochody i autobus, a w nim uwięzione dzieci. Sceneria jak z groźnego wypadku na drodze to na szczęście tylko międzynarodowe ćwiczenia ochotniczych straży pożarnych z Polski i Austrii. W tym samym czasie druhowie przeprowadzali pozorowane akcje w Stobiernej oraz w Strzegocicach. Jutro ciąg dalszy manewrów. 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.08.2019, 15:11
Wszystko ładnie i pożytecznie ale.. czy muszą być palone: farba, guma i inne bardzo szkodliwe substancje, nie można palić paliwa, które po spaleniu zostawia CO2, które jest potrzebne dla roślin, a nie masę chemicznych związków, które zabijają istoty żywe?

Pozostałe