Czwartek, 19.09.2019

Od nas Jan Warzecha, Czesław Łączak i Ewelina Kuś

  • 16.08.2019, 13:08 (aktualizacja 16.08.2019, 14:05)
  • Grzegorz Król
Od nas Jan Warzecha, Czesław Łączak i Ewelina Kuś O reelekcję powalczy poseł Jan Warzecha (z przodu, z lewej). Do Sejmu chce również dostać się Czesław Łączak (z przodu, z prawej)
Dzisiaj wieczorem Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentuje listy kandydatów do Sejmu.

Jednak już teraz wiadomo, że o reelekcję ubiegał się będzie obecny poseł Jan Warzecha, a o mandat na Wiejskiej w Warszawie powalczy również wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Czesław Łączak oraz radna Rady Powiatu Ewelina Kuś. Jan Warzecha wystartuje z 11 miejsca na liście, Czesław Łączak z 21 a Ewelina Kuś z 27. Na liście, na pozycji 6 znajduje się także poseł Kazimierz Moskal, który choć bardziej związany jest z powiatem ropczycko-sędziszowskim to jest częstym gościem także u nas. Przed laty prowadził w Dębicy biuro poselskie. Marszałek Władysław Ortyl wskazał również pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w zbliżających się wyborach w okręgu nr 23 (rzeszowsko-tarnobrzeski). Będzie nim wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Mateusz Kutrzeba.

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
logika głosowania
logika głosowania 18.08.2019, 15:57
Na panią Ewelinę Kuś i pana Czesława Łączaka będziemy głosować bo liczymy ,że korzystając z wpływów coś znaczącego dla naszego miasta zrobią. Pan Jan Warzecha miał do dyspozycji dwie kadencje i nie zrobił dla nas kompletnie nic a nic.
rrrrrr
rrrrrr 18.08.2019, 08:50
tylko nie Warzecha pcha się do warszawy tylko dla kasy
K
K 19.08.2019, 19:46
A co może robią to dla idi jak Karczewski!?
cichy
cichy 18.08.2019, 06:53
Poseł Jan skromny, prawy i sprawiedliwy jest. O swoich sukcesach nie mówi. Chociaż ma ich na swoim koncie bez liku.
cichy
cichy 19.08.2019, 14:21
Żartowałem !
Karolek
Karolek 17.08.2019, 22:21
Czas na zmiany.Posłowie ciężko pracowali - niech teraz wypoczywają.Może życie za swoje, a nie na koszt wyborców pozwoli im na poznanie prawdziwych, nie wydumanych problemów.Dotyczy to również samorządowców..I trzeba się rozliczyć z czteroletniej działalności. I nie chodzi tu o ilość np. interpelacji wygłaszanych o północy do pustej sali.
Jan
Jan 17.08.2019, 17:55
Dwie kadencje Jana Warzechy to tylko liczenie ilości przecinanych wstęg i interpelacji poselskich. Efektów dla miasta i regionu - zero. Jeżeli ktoś chce by kolejne 4 lata Jarosław naczelnik kaczyński miał potulnego wciskacza przycisku do głosowania - to jest właściwy kandydat.Ja już tam stawiam na Tolka Banana
Jon
Jon 18.08.2019, 13:26
Pan Warzecha to jedyny kandydat który realnie ma szanse zostać posłem. Jeżeli nawet nie spełnia wszystkich oczekiwań to chyba lepiej aby Dębica miała swojego posła. Najgorsze, że w samym PiS-ie jest wielu tzw. działaczy którzy tylko czekaja aby Warzesze powineła sie noga. Bedą sie z tego cieszyć. Tacy działacze PiS
mniejszy obciach
mniejszy obciach 18.08.2019, 15:37
Lepiej nie mieć żadnego niż tego !
nielojalny poseł
nielojalny poseł 18.08.2019, 11:52
No nie tylko, całą poprzednią kadencję samorządu czuwał żeby Polskie Stronnictw Ludowe dzierżyło władzę w Powiecie. I była taka wstydliwa zielona plama na mapie.
zofi
zofi 17.08.2019, 10:01
Panu Janowi to przydał by się stylista... fatalnie skrojony garnitur, zdecydowanie za duża marynarka.
pół
pół 17.08.2019, 12:49
Podoba mi się połówka tego gościa po lewej ręce p.Jana
Gtd
Gtd 17.08.2019, 09:58
Do zloba marsz!
Marginez
Marginez 16.08.2019, 22:10
Zanim zagłosuję chciałbym gdzieś znaleźć informacje co poseł Warzecha zrobil dla Dębicy przez dwie kadencje, konkrety a nie info ile wystąpień sejmowych i interpelacji, czyli robienie czegoś co nie ma wpływu na rzeczywistość, a jedynie nabija „aktywność” posła.
Kaja
Kaja 16.08.2019, 19:01
Wyjątkowo słaba ta reprezentacja. Wydaje się,że ławeczka kadrowa krótka. Tym razem bez mojego głosu.
Pozytywny
Pozytywny 16.08.2019, 16:33
W życiu nie zagłosuję na p.Łączaka
Po
Po 19.08.2019, 19:48
Ani na żadnego z nich
Tomik
Tomik 16.08.2019, 14:05
Miejsca na listach pokazuja slabosc Tych Panów i tej Pani...Porażką bedzie wybranie kandydata PiS...
Tyle lat w sejmie Pana Warzechy i jakie efekty dla miasta..?ŻADNE!!!
kicia
kicia 17.08.2019, 11:26
a kolej przez Pilzno do Jodłowej, to pies?
dobrze z nim nie będzie
dobrze z nim nie będzie 17.08.2019, 07:10
Spokojnie, o Pośle fotografie nie słyszałem nigdzie dobrego słowa .
Jeszcze ta linia kolejowa do Jasła. Ech !
Nieznajomy/Znajomy
Nieznajomy/Znajomy 16.08.2019, 22:12
Kurczę, nawet nie wiedziałem, że mamy w Dębicy posła.
Jarl
Jarl 16.08.2019, 17:07
Jak żadne? Mamy przecież pomnik …

Pozostałe