Dwa punkty już są, pora na zwycięstwo Wisłoki

  • 17.08.2019, 10:53
  • Janusz Grajcar
Dwa punkty już są, pora na zwycięstwo Wisłoki
W trzecich kolejkach spotkań od III ligi do klasy A większość meczów rozegranych zostanie w niedzielę. W sobotę zmierzą się Chemik Pustków i Wiewiórka.

Po dwóch bezbramkowych remisach pierwszego kompletu punktów poszuka III-ligowa Wisłoka. Jej rywalem w niedzielę o godz. 17:00 będzie Podlasie Biała Podlaska. Drużyna ta zastąpiła tuż przed rozgrywkami wycofaną Sołę Oświęcim.

Ostatni mecz z Podlasiem biało-zieloni rozegrali w maju 2015 roku. Zakończył się zwycięstwem Podlasie 8:1, ale Wisłoka grała wtedy w juniorskim składzie. W rundzie jesiennej w Dębicy był bezbramkowy remis. W czerwcu obie drużyny pożegnały się z III ligą.

W IV lidze Igloopol i Legion udadzą się na wyjazdy. Morsy zagrają w Targowiskach z Partyzantem, początek meczu w niedzielę o godz. 16:00. Legion zaś uda się do Jarosławia na mecz z JKS-em, który rozpocznie się o godz. 17:00, również w niedzielę.

W sobotę o godz. 17:00 w derbach powiatu dębickiego w V lidze zmierzą się Wiewiórka i Chemik Pustków. Mecz rozegrany zostanie w Pustkowie Osiedlu, choć pierwotnie miał odbyć się w Wiewiórce. Pozostałe nasze drużyny swoje spotkania rozegrają w niedzielę. O godz. 11:00 Kamieniarz Golemki podejmie w Czarnej Smoczankę Mielec, a godz. 17:00 rozpoczną się zawody Sparta Chorzelów - Głowaczowa i Strzelec Frysztak - Czarnovia.

Również w niedzielę rywalizować będą wszystkie nasze drużyny występujący w klasie A. Żyraków uda się do Małej, gdzie rywalizacja rozpocznie się wyjątkowo już o godz. 10:00. Godzinę później wystartują Strażak Lubzina i Zasów/Mokre.

Pierwszy gwizdek w pozostałych spotkaniach rozlegnie się o godz. 14:00. Pustków poszuka pierwszych punktów w starciu z Piastem w Wolicy Piaskowej, Nagoszyn zmierzy się w Zagorzycach z Płomieniem, a Borowiec Straszęcin w Kawęczynie Sędziszowskim z Progresem.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe