Poniedziałek, 23.09.2019

Uroczystości bez premiera! Polityka okazała się ważniejsza

  • 17.08.2019, 14:39 (aktualizacja 18.08.2019, 23:04)
  • Grzegorz Król
Uroczystości bez premiera! Polityka okazała się ważniejsza
Premier Mateusz Morawiecki nie przyjedzie na obchody 75. rocznicy wybuchu akcji Burza oraz na uroczystości związane z walkami na Kałużówce.

Od początku jego wizyta nie była pewna. Ale trzy dni temu Starostwo Powiatowe w Dębicy na swojej stronie wystosowało do mieszkańców apel: Wszystkich uczestników niedzielnych obchodów rocznicy Bitwy na Kałużówce prosimy o przybycie na miejsce uroczystości najpóźniej na godzinę 9:30. Prośba kierowana jest ze względu na możliwości utrudnienia w ruchu spowodowane planowanym uczestnictwem w wydarzeniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz ograniczoną ilością miejsc parkingowych. Wszystko wskazywało na to, że prezes Rady Ministrów będzie obecny. W planach było skrócenie o piętnaście minut koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej i wcześniejsze rozpoczęcie mszy, po to by Mateusz Morawiecki mógł zdążyć na godz. 12 do Stalowej Woli. To tam w niedzielę 18 sierpnia rusza oficjalnie kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Ostatecznie premier uznał, że kampania jest ważniejsza od patriotycznych uroczystości i jest już na sto procent pewne, że nie pojawi się on jutro na Kałużówce.

O uroczystościach upamiętniających 75. rocznicę akcji Burza i bitwę na Kałużówce piszemy TUTAJ i TUTAJ

-----------------------

CZYTAJ TAKŻE: Opel uderzył w przepust i dachował - zdjęcia i film

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
solid
solid 21.08.2019, 22:56
Co?! - NIE BYŁ W STANIE PRZYJĄĆ PRAWDĘ?!!!
polaq
polaq 18.08.2019, 16:03
czeba z rzywymi na pszud iźdź
Ja sam
Ja sam 18.08.2019, 15:19
Każdy to wiedział, że kampania jest dla niego najważniejsza. Trzeba dalej być przy korycie. Po co komu jakaś tam bitwa...
VIP
VIP 18.08.2019, 09:03
Ojej, ojej, ale zapracowany ten nasz premier i cały rząd. Dawno takich pracusiów nie było.
celebryta
celebryta 18.08.2019, 08:38
Może Pan Poseł Jan uświetni swoją osobą uroczystości.
Buniek
Buniek 18.08.2019, 05:07
Jestem bardzo zadowolony dokpnaniami
Obecnego Rzadu.Nie.we wszystkim sie
Zgadzam.ale wole PIS niz idiotyczny usmich
Tego co chcial ztrzasnac szarancze PIS
z chorego polskiego drzewa..
Obiektywna
Obiektywna 18.08.2019, 01:16
Rynsztokowy,tendencyjny artykul nacechowany stronniczoscia...zero obiektywizmu i rzetelnosci dziennikarskiej...A moze po prostu mozna bylo zwyczajnie napisac,ze Premierowi nie uda sie jednak uczestniczyc w uroczystosciach...
Donald Tramp
Donald Tramp 18.08.2019, 22:52
To wlasnie pisze, ze nie udalo sie mu przyjechać bo piknik w Stalowej Woli ważniejszy. Tam było więcej osob niż na Kałużówce, a to przeklada sie na glosy. Ja tak zawsze robie. Jade tam gdzie wiecej ludzi, bo to glosy są.
$
$ 18.08.2019, 00:40
500 smutne,, myślało, że premier powie, że będzie 1000! A tak poważnie, to pokazał, gdzie ma Patriotów. Taka uroczystość to bardzo poważne wydarzenie i skoro obiecał to powinien być!
Baba Jaga
Baba Jaga 17.08.2019, 21:19
Po tej "strasznej" wiadomości chyba dzisiaj nie zasnę.
Majstersztyk
Majstersztyk 17.08.2019, 21:15
Wybaczamy, 500+, 300+, 13 emeryturka, wszystko wybaczymy, nie gniewamy się, Alleluja i do przodu:)))
Agniecha
Agniecha 17.08.2019, 21:13
Pinokio stwierdził, że i tak nie ma sensu tu przyjeżdżać, skoro 60% w wyborach mają tu już na starcie.
Marcin81
Marcin81 17.08.2019, 20:56
Szkoda :( Ale wiem ze Pan Premier gdyby tylko mógł to przyjechałby na obchody. Jest przecież patriotą i wielokrotnie pokazywał że historia ma dla niego wielkie znaczenie.
Baba Jaga
Baba Jaga 19.08.2019, 19:22
Marcin! Ty naiwniaku. Ten Twój pan premier ma nas wszystkich w "głębokim poważaniu".
Wicepremier
Wicepremier 17.08.2019, 16:27
Brawo Premier! Polityka najważniejsza!
Wicepremier
Wicepremier 18.08.2019, 10:54
Chyba nie wszyscy zrozumieli, że to sarkazm:)
kot prezesa
kot prezesa 17.08.2019, 15:47
Co na to lokalni patrioci? :D
alpi
alpi 18.08.2019, 00:05
o co ci chodzi
Żenada
Żenada 17.08.2019, 15:26
Czy te oczy mogą kłamać?
CzasNaKE
CzasNaKE 17.08.2019, 15:06
I dobrze po co nam miska ryżu
wyborca