Otylia lubi wracać do Dębicy

  • 22.08.2019, 08:34
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Otylia lubi wracać do Dębicy
Po raz kolejny znana pływaczka wybrała naszą pływalnię na obóz, podczas którego umiejętności szlifowali młodzi adepci pływania.

Podczas trwającego od 16 sierpnia obozu sportowego Otylia Swim Camp, grupa 55 młodych pływaków z  całego kraju trenuje dwa razy dziennie na basenie olimpijskim Miejskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji. Treningi prowadzone są przez samą Otylię Jędrzejczak oraz przez wykwalifikowanych trenerów,  wśród których są również Katarzyna Fara oraz Kacper Fara z UKP Gryf Dębica.

Poza ciężką pracą w basenie nad poprawą umiejętności pływackich uczestnicy obozu  zagwarantowane mają liczne atrakcje mające na celu ciekawe spędzenie czasu pomiędzy treningami, integrację oraz poznawanie powiatu dębickiego i okolic. Tuż na samą końcówkę pobytu w Dębicy organizatorzy przygotowali znakomitą niespodziankę dla młodych sportowców. W czwartek 22 sierpnia zaplanowany został wyjazd do Budapesztu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Pływaniu.

Kompleks basenów w Dębicy jest bardzo dobrze znany mistrzyni olimpijskiej. Otylia wielokrotnie jako zawodniczka brała udział w zawodach organizowanych na „dębickiej pięćdziesiątce”, pobijając kolejne rekordy. Po zakończeniu kariery pływackiej, już w roli mentorki dla przyszłych mistrzów, dwukrotnie zorganizowała w Dębicy Mikołajkową Olimpiadę Pływacką oraz brała udział w treningach pokazowych na zaproszenie Klubu Pływackiego Gryf Dębica.

- Zawsze chętnie wracam do Dębicy. Bardzo lubię atmosferę panującą na Waszej pływalni i z niecierpliwością czekam na kolejne wspólne projekty promujące pływanie – Otylia Jędrzejczak.

Otylia Swim Camp to cykl obozów treningowych organizowanych przez okres wakacji w różnych miejscach w kraju. W tym roku campy odbyły się już w Gdańsku i Olsztynie, a Dębica jest ostatnim miejscem zaplanowanym na rok 2019.

Współpraca z Panią Otylią Jędrzejczak to dla nas zaszczyt. Zawsze była i będzie miłym gościem na pływalni MOSiR, gdzie z sentymentem wspominamy jej sportowe dokonania, a obecnie kibicujemy jej fantastycznej działalności szkoleniowej - mówi Marta Pawełko Tokarz, dyrektor MOSiR. 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krys
krys 01.09.2019, 22:04
A tak na marginesie szkoda ze miasto nie rozpropagowało tego wydarzenia gdzie sa ludzie od promocji chyba nie maja pojecia o tym
Anna
Anna 22.08.2019, 10:09
Super promocja miasta.

Pozostałe