Wiśniówka, pigwówka, czy orzechówka? Ruszył turniej nalewek

  • 22.08.2019, 09:21
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Wiśniówka, pigwówka, czy orzechówka? Ruszył turniej nalewek Fot. Na zdjęciu Renata Nagawiecka. Fot. arch.
Znany jest już termin XI Ogólnopolskiego Turnieju Nalewek Galicyjskich im. Cesarza Franciszka Józefa I. Odbędzie się w piątek 20 września.

Organizatorzy już czekają na trunki. Nalewki należy dostarczyć je w ilości minimum 0,3 litra (najlepiej w dwóch butelkach oznaczonych nazwą i typem), najpóźniej do 30 sierpnia, do godziny 15:00. Ponieważ siedziba Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Dębickiej, organizatora turnieju, jest czasowo nieczynna, nalewki będą przyjmowane w dniach roboczych w Muzeum Regionalnym w Dębicy przy ul. Ratuszowej 4. Można je przynosić w godzinach pracy instytucji, od wtorku do piątku, od 8:00 do 15:00.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe