Poniedziałek, 23.09.2019

Wójt już w drodze na Jasną Górę - zdjęcia

  • 23.08.2019, 10:22
  • Janusz Grajcar
Wójt już w drodze na Jasną Górę - zdjęcia
Po porannej mszy świętej w kościele św. Stanisława BM w Pustkowie Osiedlu na trasę do Częstochowy wyruszyli czterej rowerzyści. Wśród nich wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz.

- Jadę z moimi wypróbowanymi przyjaciółmi - mówi wójt.

W drodze towarzyszą mu przedsiębiorcy Piotr Mryczko z Zawady, Stanisław Przetacznik pochodzący z Paszczyny i Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie Osiedlu.

- Ten ostatni ma za co jechać - podkreśla Stanisław Rokosz, choć żadnych szczegółów zdradzić nie chce.

Dziś mają do pokonania prawie 100-kilometrowy etap do Pińczowa. Kolejne będą krótsze, a w niedzielę dołączą do grupy nr 13 i razem wejdą na Jasną Górę.

Więcej o tej i innych pielgrzymkach rowerowych w najbliższym numerze OL. Poniżej zaś kilka zdjęć z wyjazdy grupy z Pustkowa Osiedla.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maria
Maria 28.08.2019, 13:35
Pan Krzysiu wygląda prześlicznie i bardzo seksownie powodzenia i mało deszczu ale w deszczu też seksi
petent
petent 26.08.2019, 11:00
Tego drugiego pielgrzyma na pierwszym zdjęciu widziałem dzisiaj 26 sierpnia br. ok. godz. 10.00 obok Urzędu Gminy. Chyba kondycyjnie najlepszy był bo to jeszcze młodzian.
Edyta
Edyta 25.08.2019, 17:36
Ale żenada - szkoda nawet komentować.
spolecznosc
spolecznosc 25.08.2019, 08:27
czy ktos wie co sie dzieje z "pielgrzymami" wlodarzami jestesmy zaniepokojeni brak relacji aby sie nie pogubili albo z wysilku zeszli bo co my biedne owieczki bez takich "gospodarzy" dzialaczy spolecznikow zrobimy jak bedziemy zyli , gdzie znajdziemy drugich tak oddanych spolecznikow i organizatorow.
roztrzęsiony
roztrzęsiony 26.08.2019, 11:02
No i te pioruny ostatnio. Żeby tak piorun w nich nie trzasnął !
widzę ciemność
widzę ciemność 26.08.2019, 22:22
A jakby nam tak Pana Wójta jastrząb porwał to co my poczniemy ?
KO
KO 25.08.2019, 08:27
hmm a gdzie jakiś plecak, namiot? jedzenie - pewnie wszystko w wozie technicznym na koszt podatnika- no chyba że to taka prawdziwa pielgrzymka ze 100% poświęceniem ale patrząc na pątników .... raczej nie
do przodu
do przodu 24.08.2019, 20:17
Wie ktoś może, dokąd naszym pielgrzymom na rowerach udało się dzisiaj dojechać. Szczęść im Boże na całej trasie !
Baba Jaga
Baba Jaga 24.08.2019, 18:45
Drużyna jak znalazł na przyszłoroczny Tour de France.
Telesfor
Telesfor 24.08.2019, 12:24
Skąd takie nagłe zainteresowanie w naszym mieście pedałowaniem ? Strach się bać !
Pawel
Pawel 24.08.2019, 10:32
Co sobą reprezentują? - spektakl ? Jak trwoga to do Boga ? Żenada i tyle
zuch
zuch 24.08.2019, 07:48

Mолодец !
abc
abc 23.08.2019, 19:47
Może nawiedzą brata Mariusza :D
Magda
Magda 23.08.2019, 19:03
Żenada i tyle co wyprawiają
Dramat
Dramat 23.08.2019, 16:16
kampania poselska w pełni żenada
Kazek
Kazek 23.08.2019, 11:50
Ciekawe co w bidonach
proste
proste 26.08.2019, 15:15
Jak to co ? woda siarczkowa z Uzdrowiska Latoszyn Zdrój !
Muka
Muka 26.08.2019, 13:21
hahaha
Obserwator