Dowiedz się jak płacić niższe składki

  • 26.08.2019, 11:51 (aktualizacja 27.08.2019, 14:22)
  • Tomasz Ratuszniak
Dowiedz się jak płacić niższe składki fot. Pixabay
M.in. o tym informować będą doradcy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas dyżurów w Urzędzie Miejskim w Dębicy.

Specjaliści w dziedzinie centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej oraz doradcy ZUS dyżurować będą w Ratuszu (pokój 219) w każdą środę od 28 sierpnia do 25 września w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in. jak skorzystać z ulg i preferencji w opłacaniu składek (doradcy pomogą wypełnić dokumenty w ramach rozpoczętej działalności gospodarczej), oraz poznać korzyści płynące z uruchomienia Platformy Usług Elektronicznych (PUE), dzięki której sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych można załatwiać przez internet.

Ponadto doradca  udzieli również informacji z zakresu funkcjonowania przedsiębiorcy w relacjach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe