Z kina wrócili z nagrodami

  • 27.08.2019, 12:25
  • Ryszard Pajura
Z kina wrócili z nagrodami
W lipcu i sierpniu mieszkańcy Dębicy i okolic mogli oglądać najlepsze filmowe produkcje na świeżym powietrzu w ramach Kina letniego, a FFiL Śnieżka SA ufundowała po raz kolejny nagrody dla najbardziej kreatywnych koneserów kina.

W wakacyjne, piątkowe wieczory z muszli koncertowej przy ul. Brzegowej w Dębicy dobiegały dźwięki najlepszych dzieł sztuki filmowej. Pogoda tradycyjnie dopisała, więc Kino letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy przy wsparciu Śnieżki cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Tegoroczni entuzjaści filmowych wrażeń w lipcu mogli obejrzeć kultowe komedie Stanisława Barei, takie jak „Poszukiwany, poszukiwana” czy „Brunet wieczorową porą”. Sierpień zaś obfitował w filmy nagrodzone Oscarami, m.in. „La La Land” oraz „Przełęcz ocalonych”.
Na przybyłych czekały nie tylko polskie i zagraniczne produkcje, ale również, podobnie jak w ubiegłych latach, konkurs „Kino latem malowane” organizowany przez Śnieżkę. Zasady konkursu były proste – na otrzymany podczas seansu kupon z pytaniem należało nanieść jak najbardziej kreatywną odpowiedź.
Sześciu laureatów otrzymało farby na wakacyjny remont, a pozostałe wyróżnione osoby mogły cieszyć się firmowymi gadżetami.
Śnieżka jest partnerem dębickiego „Kina Letniego” od 2016 roku.

Informacja i zdjęcia:Śnieżka SA.

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe