Czwartek, 19.09.2019

Na lodowisko znowu brakło

  • 02.09.2019, 10:46
  • Tomasz Ratuszniak
Na lodowisko znowu brakło fot. MOSiR.
I tym razem nie udało się rozstrzygnąć przetargu na przebudowę miejskiego lodowiska. Zabrakło ponad 1,8 mln zł.

Do przetargu ogłoszonego przez burmistrza zgłosiły się dwie dębickie firmy. Hand-Bud, który ma na koncie m.in. przebudowę i remont Domu Kultury Mors i Pesam, który odpowiada za podobne prace przy DK Śnieżka.

Pierwsza z firm za przebudowę lodowiska chciała 14 569 350 zł, druga - 14 468 711 zł. Sęk w tym, że miasto na to zadanie chce przeznaczyć 12 600 000 zł.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obywatel
obywatel 05.09.2019, 07:09
A na ulicę Kwiatkowskiego mieli pomimo nieotrzymania dofinansowania do projektu. Jednym słowem autostrada dla tirów w mieście będzie, a na nowoczesne lodowisko zabrakło pieniędzy. Żenada
obywatel2
obywatel2 05.09.2019, 14:24
Ciekawe czy to tam poszły pieniądze przeznaczone na lodowisko.
Będzie ciekawie jak żadnego lodowiska w tym roku nie będzie.
Pixel
Pixel 03.09.2019, 12:39
a czemu przetarg byl dopiero teraz a nie zaraz po zakończonym sezonie ?
Do Pixel
Do Pixel 03.09.2019, 18:16
Był nawet w trakcie sezonu chyba, ale wtedy mózgi z UM oszacowali wartość bodajże o 12 baniek mniej niż wykonawcy!!! Dwie banki mniej t i tak sukces " speców" z UM 😊😊🤣
Pepe
Pepe 02.09.2019, 21:27
Najlepszy kawał - Dębica Miastem Sportu.
Kadencja Pani Dyrektor MOSiRu chyba na zawsze będzie kojarzona z nieudolnym remontem lodowiska i wieloma nierozstrzygniętymi przetargami.
Lodowisko od 3 lat powinno być wyremontowane w podstawowym zakresie. A tak nie wiadomo czy w ogóle w tym roku ruszy. Ostatnimi laty o tej porze roku było już mrożone.
hahahaha
hahahaha 03.09.2019, 11:38
to raczej kadencja Prezesa UKH bedzie się kojarzyła z nieudolnym remontem lodowiska hahahahahaha o czym wszyscy wiedza hahahahaha
Hihi
Hihi 03.09.2019, 14:59
A kto jest osoba dezyzyjną w takich sprawach ? Prezes UKH ma aż takä władze ?
Peps
Peps 03.09.2019, 11:07
A co ma do tego Dyrektorka MOSiR. Przecież to nie ona zajmuje się przetargiem.
do Pepe
do Pepe 03.09.2019, 10:40
akurat dyrektor MOSiR do tego nie ma nic, bo ani nie ogłasza przetargów, ani ich nie przygotowuje a z tego co mi wiadomo to gdyby akurat ona miała coś do powiedzenia w tym temacie to juz dawno byłoby lodowisko, Pepe nie wylewaj tutaj swoich frustracji i swojej nieudolności, bo wszyscy wiedza czyja to wina ze nie ma do dzisiaj lodowiska, ale najlepsza obroną jest atak jak sie chce wine od siebie odsunąć, gdyby nie chore wymagania byłego Prezesa UKH aby wybudowac tutaj Arene na 3000 ludzi to juz dawno mielibyśmy lodowisko, ale cóz najlepiej walić w kogos aby siebie wybielić
srepe
srepe 02.09.2019, 22:49
A dołożysz brakujące miliony? Może PIS ci dołoży? Oni wszystko zrobią bylebyś skreślił krzyżyk a najlepiej nad sobą.
hello
hello 03.09.2019, 10:22
podkarpacie to bastion pis!!! a wciaz najwieksza bida!! czemu w miescie pracują tacy ludzie i czy ktokolwiek poniosl jakies konsekwencje z tego powodu ze 4 5 czy 6 przetarg z kolei jest skopany??????
Gorg
Gorg 02.09.2019, 17:05
a tam 2 miliony w te czy we wte co to za różnica miasto bogate.
barbara
barbara 02.09.2019, 14:39
masakra!! ile to juz lat??? który to juz przetarg?? ja mam pytanie dlaczego miastu tak zależy zeby ten remont sie nie odbył?????
egon
egon 03.09.2019, 01:02
Basiu uspokój się oddychaj głęboko nosem
Milik