Jak skorzystać z ulgi na start dla przedsiębiorców? Zapytaj w Ratuszu

  • 03.09.2019, 11:28 (aktualizacja 03.09.2019, 11:43)
  • Janusz Grajcar
Jak skorzystać z ulgi na start dla przedsiębiorców? Zapytaj w Ratuszu Na pytania odpowiedzą Anna Grab i Agnieszka Wójcik.
Z porad doradcy płatnika ZUS podczas pierwszego dyżuru w Urzędzie Miejskim w Dębicy skorzystało 14 osób. Na kolejny zainteresowani mogą przyjść już w środę 4 września w godz. 9:00-12:00 do pokoju 219.

W Biurze Współpracy z Przedsiębiorcą będą czekać oddelegowane z inspektoratu ZUS w Dębicy Agnieszka Wójcik, kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji, oraz Anna Grab, doradca płatnika składek. Udzielą wskazówek, jak wygenerować dokument potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej, jak zgłosić członków rodziny do ubezpieczenia, jak skorzystać z ulg, jak rozłożyć składki na raty albo jak je umorzyć.

- Jak przyjdzie osoba, która będzie chciała zapytać o inną kwestię, też będzie mogła liczyć na pomoc - zapewnia Krzysztof Madejczyk, kierownik Inspektoratu ZUS w Dębicy.

- Chcieliśmy w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób chcących założyć działalność gospodarczą. Nie będą musieli chodzić od urzędu do urzędu. Odpowiedź na wszystkie pytania dostaną od specjalisty dyżurującego w Ratuszu - mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Jego zastępca Jerzy Sieradzki podkreśla, że to dopiero początek współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Dębicy a ZUS-em. Już myśli o organizacji spotkań z przedsiębiorcami.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe