Festiwal Sportu w ostatnią niedzielę września

  • 04.09.2019, 08:38
  • Tomasz Ratuszniak
Festiwal Sportu w ostatnią niedzielę września
29 września w Parku Jordanowskim odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Sportu. Wydarzenie to odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu #Beactive.

Organizatorzy zapowiadają, że w parku czekać będzie na mieszkańców ponad dwadzieścia stref różnych dyscyplin sportowych, strefy dla rodzin z dziećmi, strefy gastronomiczne, konkursy z nagrodami, gry i zabawy zręcznościowe, darmowe dmuchańce dla dzieci, pokazy klubów z Dębicy i okolicy, porady dietetyczne i nauka pierwszej pomocy, pokazy sprawnościowe i wiele innych atrakcji.

Przedstawicie klubów sportowych chcących przystąpić do współorganizacji imprezy proszeni są o osobisty kontakt w siedzibie administracji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Dom Sportu przy ul. Sportowej). Z organizatorami kontaktować się można również poprzez fanpage na facebooku (MOSiR Dębica), lub pod numerem telefonu: 604 629 114. Termin zgłoszeń mija 9 września.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe