Spotkają się pod Górą Śmierci

  • 04.09.2019, 13:52
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Spotkają się pod Górą Śmierci
W sobotę 14 września, u stóp Góry Śmierci w Paszczynie, już po raz ósmy odbędzie się Modlitewno-Edukacyjne Spotkanie Młodych.

Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 17.00 Drogą Krzyżową z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
O godz. 18:00 rozpocznie się msza św. na cmentarzu w Pustkowie Osiedlu, obok Góry Śmierci.
Na zakończenie spotkania, o godz. 18:45, organizatorzy zapraszają do wysłuchania gawędy historycznej poświęconej 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Spotkanie współorganizowane jest przez Europejskie Centrum Pamięci i Pojednania oraz parafię św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Pustkowie-Osiedlu.
Tegoroczny MESM włącza się w ogólnopolską akcję Polska pod Krzyżem. Motywem historycznym Spotkania Młodych będzie 80. rocznica wybuchu wojny. Wstęp wolny.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe