Do Dębicy przez Zawadę - AKTUALIZACJA

  • 05.09.2019, 07:59 (aktualizacja 05.09.2019, 19:34)
  • Janusz Grajcar
Do Dębicy przez Zawadę - AKTUALIZACJA
Już wkrótce nie przejedziemy przez tory w Pustyni, ale nie jak wcześniej informowaliśmy od ronda w kierunku autostrady i Zawady, ale przez te w kierunku Dębicy. Informacja dotycząca planowanego zamknięcia przejazdu w Pustkowie w kierunku Krownic pozostaje bez zmian.

Jacek Drobot, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy w czwartek rano spotkał się z kolejarzami. Ci zapewnili go, że na znakach, które informują o objazdach, pojawią się konkretne terminy.

- Na razie wiem tylko, że wyłączenia z ruchu przejazdów kolejowych w harmonogramie prac zapisane są na drugi i trzeci kwartał 2019 roku - mówi dyrektor.

Jako że wrzesień jest ostatnim miesiącem trzeciego kwartału, można się spodziewać, że obydwa przejazdy, przy których już stanęły znaki informujące o objazdach, będą wkrótce niedostępne dla kierowców.

Zmianie ulegną też trasy autobusów linii nr 1 i linii nr 11. Na razie z MKS-u otrzymaliśmy informację dotyczącą linii nr 11.

- W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w miejscowości Pustków i wprowadzeniem objazdu od dnia 5 września przystanek Pustków Rudki zostaje wyłączony z trasy linii komunikacji miejskiej nr 11 - informuje Janusz Kwiatek, kierownik działu przewozów MKS Dębica.

 

 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
On
On 05.09.2019, 11:15
Pytanie w Pustyni są 3 przejazdy kolejowe, pytanie czy wąską 2,5 m drogą będą jeździły Tiry .Brak znaku ograniczającego ciężar samochodów powoduje że Tiry jadą aż miło . Idiotyczny znak D-40 jest pokazem całkowitej nieznajomości przepisów przez wydanie zgody na jego ustawienie proponuję wrócić się na kurs prawa jazdy urzędasom z gminy albo poczytać sobie co wolno robić a czego nie wolno .Prędkości nikt nie kontroluje to sobie policjantka załatwiła dwa progi po samochody zwalniają koło jej domu natomiast nikt nie zabroni żadnemu pojazdowi wjeżdżać na tą drogę .2,5 m szerokości droga ,nowy asfalt grubości 10 cm całkowity brak pobocza .Sołtys jest za wysoko wykształcony żeby to zauważyć .

Pozostałe