Czwartek, 19.09.2019

Poseł już wisi na Parkowej i w Pustyni

  • 05.09.2019, 08:35 (aktualizacja 05.09.2019, 09:00)
  • Tomasz Ratuszniak
Poseł już wisi na Parkowej i w Pustyni
Jan Warzecha, prawdopodobnie jako pierwszy kandydat z naszego powiatu, rozpoczął już kampanię przed październikowymi wyborami do Sejmu i Senatu.

Jego banery pojawiły się już m.in. w Dębicy przy ul. Parkowej i w Pustyni. Niebawem pewnie na ulicach oglądać będzie można materiały pozostałych kandydatów. Wisieć tam będą przynajmniej do 13 października, kiedy odbędą się wybory. Chyba, że wcześniej zostaną zniszczone przez przeciwników politycznych, co w naszym mieście staje się już niechlubną tradycją.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pytanie
pytanie 08.09.2019, 15:00
A jaką pozycję w tym PiS ma Warzecha? Nawet szefem struktur już nie jest w powiecie. A w sejmie? Szeregowy poseł z tylnych ław bez żadnej funkcji nawet w jakiejś sejmowej komisji nie mówiąc o rządzie. Szkoda głosu.
Renia
Renia 08.09.2019, 20:41
Mateusz co ten Poseł ci zrobil, że tak go nie lubisz ?
taka prawda
taka prawda 09.09.2019, 08:32
Oj ktoś więcej nie lubi posła Warzechy. Wojewódzkie rozpoczęcie roku w Jagielle - w imieniu ministra edukacji przemawia poseł Moskal, dożynki w gminie - w imieniu ministra rolnictwa przemawia poseł Hrynkiewicz. A nasz Jan co? Zdjęcia tylko robi.
Jam
Jam 09.09.2019, 08:31
Problem w tym, że niewiele zrobił - i to nie kwestia tego czy go jakiś Mateusz lubi lub nie. Liczy się skuteczność, a tego o p. Warzesze powiedzieć nie można.
fakty
fakty 08.09.2019, 14:57
Wiszą też inni - prof. Hrynkiewicz z PiS, tak samo wojewoda Ewa Leniart z PiS. W mieście i gminach.
głos ludu
głos ludu 07.09.2019, 20:40
Fajny człowiek ale widoczny raz na 4 lata. Nie, dziękuję.
Mariola
Mariola 07.09.2019, 10:01
Osobiście zagłosuję na Koalicję Obywatelską i lidera listy Pawła Poncyliusza, który wydaje się być bardzo rozgarnięty, słuchałam kilka jego wypowiedzi ostatnich w mediach ogólnopolskich i podoba mi się jego pomysły oraz to, że przez ostanie lata działał w biznesie, a nie całe życie politykował. Były minister gospodarki w rządzie Kaczyńskiego, ale się nawrócił na normalność. Dębica i nasz region potrzebuje wpływowych polityków, jednocześnie przywiązanych do naszej tradycji chrześcijańskiej.
Dominika
Dominika 08.09.2019, 14:42
Taki rozgarnięty i medialny jest ten Poncyliusz, że w RMF u red. Mazurka nie potrafił wymienić programowego sześciopaku Schetyny :D A z tą tradycją to taki chwyt marketingowy, bo jeszcze wcześniej go na liście nie było a był Ferenc, co to raczej drugi biegun światopoglądowy prezentuje tak jak i reszta tej listy.
Mariola
Mariola 08.09.2019, 20:34
nie słuchałam, za to oglądałam w TVN24 i Polsat News oraz TVP Rzeszów i całkiem rzeczowo mówił. Każdy sam decyduje kogo wybieram, ja profesjonalizm, skuteczność i wartości.
Dominika
Dominika 08.09.2019, 21:31
To łap i słuchaj, oglądaj: https://twitter.com/Rozmowa_RM…
Mariola
Mariola 08.09.2019, 22:11
i co kawałek rozmowy wyrwanej z kontekstu, a ja znalazłam ciekawy fragment co pojawia się Dębica - fragment, który pokazuje, że istotne są kwestie gospodarcze, a nie zastępcze, którymi próbuje się nas karmić: https://twitter.com/Rozmowa_RM…
Dominika
Dominika 09.09.2019, 06:30
No tak ktoś powie Dębica i trzeba od razu głosować choć gość nie zna swojego programu nawet. Wolę już PSL z opozycyjnej strony...
dębiczanin
dębiczanin 06.09.2019, 23:46
opanował wszystkie kościoły ,niech Pan POSEŁ wytłumaczy co ma wiara do polityki
dębiczanin
dębiczanin 06.09.2019, 19:11
Z Panem jeszcze Posłem Warzechą będzie tak jak w Piśmie pisze " zdaj Włodarzu sprawę z włodarstwa swego albowiem więcej włodarzył nie będziesz " Z całego serca życzę tego dębiczanom w tym sobie samemu.
spis K owiec
spis K owiec 07.09.2019, 14:44
A czego życzysz posła z Warszawy czy może Mielca albo Stalowej Woli. Najpierw PiS wystawia kandydaturę na posła P. Warzechę a teraz wielu pisowsów zaczynają ją obśmiewać i dezawuować. Przykładem wpis przewodniczącego rady miasta z namaszczenia PiS. Po takim wpisie na drugi dzień powinien przestać pełnić tę funkcję z ramienia PiS bo jest to szkodnictwo i dzielenie wewnątrz partii.
Stefania
Stefania 08.09.2019, 14:45
Mądrze Cebula napisał, ma grupę faworytów i kogoś z nich poprze. A że nie będzie to Warzecha? Wcale mu się nie dziwię. Wiadomo, że Warzecha wystraszył się wizji startu Cebuli i Kutrzeby do sejmu.
szef P&S
szef P&S 08.09.2019, 21:30
Cebula i Kutrzeba nie byli brani pod uwagę w starcie do Sejmu.A jak są takie asy to mogli zatrzymać start posła Warzechy. Młodzi 'szczekają" a polityka idzie dalej
Edzia
Edzia 08.09.2019, 20:46
Stefania masz dobre samopoczucie humoru, ze poseł przestraszył się startu p. Cebuli do Sejmu, a z tą grupa faworytów to tak jest kilka osób na FB, to widać kto mu ciągle lajkuje haha. Popuściłem to czytając.
Stefania
Stefania 08.09.2019, 21:29
Podpisujesz się Edzia a piszesz "Popuściłem". Trollem zalatuje :D A Cebula pisał, że ma kilka osób na liście PiS, spośród których wybierze kogo poprze.
Tommy
Tommy 08.09.2019, 14:44
A co on niby napisał? Że poprze innego kandydata z tej samej listy? Mamy przecież innych ludzi na liście PiS z naszych okolic, jest w kim wybierać.
wyborca
wyborca 08.09.2019, 08:18
Z Jodłowej bym pragnął jakiegoś. Tylko nie pisiora !
Elka
Elka 07.09.2019, 23:59
W pełni sie zgadzam, że PiS już dawno powinien tego przewodniczącego odsunąć, bo robi tylko złą robotę PiS, za którym jestem!
Agata
Agata 08.09.2019, 14:43
Co rusz się odzywają niby zawiedzeni PiSem, a jakoś ciągle poparcie rośnie. Starajcie się bardziej w tym CDE.
abc
abc 07.09.2019, 20:33
A mnie się zdaje, że p. Warzecha to już w Porozumieniu Gowina jest a nie w PiSie :D
brak13
brak13 06.09.2019, 16:02
Czekam na Lipe :-) operatywny dyrektor ktory wie tyle o sporcie co i dyrektorka.mosir
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 06.09.2019, 11:37
Sprawdzonych w czym? W obiecankach??
Jan
Jan 05.09.2019, 11:01
Co on zrobił dla miasta? Jak się wypowiada w sejmie to w nocy jak nikt nie słucha a na sali są 3 osoby... Ale ludzie i tak wybiorą bo pis...
ja
ja 05.09.2019, 10:25
W Zawadzie, zapewne na odbywający się tam odpust też wisi. Widać, że bardzo mi zależy na korycie.

Pozostałe