Weź udział w nocnych zawodach pływackich

  • 06.09.2019, 12:31 (aktualizacja 06.09.2019, 12:42)
  • Grzegorz Król
Weź udział w nocnych zawodach pływackich
W piątek 27 września, w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu krytym basenie przy ul. Piłsudskiego odbędą się pierwsze w Dębicy, otwarte Nocne Zawody Pływackie #BEACTIVE. W zawodach mogą wziąć udział zarówno amatorzy, ci mali oraz duzi, jak i zawodnicy dębickich klubów pływackich.

Uczestnicy i kibice na basen będą wpuszczani od godz. 19:30. Pół godziny później nastąpi otwarcie zawodów, a o 20:15 ruszą konkurencje pływackie. Jako pierwsza - sztafeta rodzinna 4x25m stylem dowolnym. Drużyny muszą się składać z dwóch osób dorosłych (mama, tata, wujek, ciocia, dziadek, babcia itd.) i z dwójki dzieci do 18 roku życia. Następnie wystartują uczestnicy sztafety rodzinnej na 50 metrów stylem dowolnym (żabka, kraul, grzbiet, delfin, z deską lub bez), w której poza dwójką dorosłych udział mogą brać dzieci od 10 do 14 roku życia. Jako ostatni wystartują pływacy indywidualni, na dystansach 100, 200 i 400 metrów stylem dowolnym.

Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami odbywać się będą ceremonie dekoracji z pucharami i medalami od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dębica oraz z upominkami od Ministerstwa Sportu i Turystyki. Aby wziąć udział w zawodach należy przyjść na basen 27 września o godzinie 19.30. Całość odbywać się będzie przy muzyce oraz specjalnej oprawie świetlnej.

- Niezapomniane wrażenia gwarantowane - mówi dyrektor MOSiR Marta Pawełko-Tokarz.
 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
debicki plywak
debicki plywak 08.09.2019, 18:22
fajna impreza - płyniemy całą rodziną

Pozostałe