Bezpieczna droga do szkoły ósmy raz - zdjęcia

  • 06.09.2019, 15:22 (aktualizacja 06.09.2019, 15:51)
  • Grzegorz Król
Bezpieczna droga do szkoły ósmy raz - zdjęcia
Na boisku piłkarskim przy ul. Akademickiej odbyła się dzisiaj ósma edycja akcji Bezpieczna droga do szkoły, skierowana do uczniów klas pierwszych.

Dzieci otrzymały wyprawkę szkolną złożoną m.in. z plecaków i odblasków. Od 2012 roku w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły takich wyprawek władze miasta wręczyły 3569. Podczas dzisiejszej trafiły one do 510 dzieciaków. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Mieli spotkanie ze strażakami, policją, strażnikami miejskimi, żołnierzami WOT oraz ratownikami medycznymi. Układali znaki drogowe z puzzli, mieli też do dyspozycji kredę i tablice. Z kolei na scenie uczniów zabawiali animatorzy ze Studia Fama.

Grzegorz Król

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe