Joanna Kucharska funkcję dyrektora pełnić będzie przez rok

  • 06.09.2019, 22:08 (aktualizacja 06.09.2019, 23:08)
  • Tomasz Ratuszniak
Joanna Kucharska funkcję dyrektora pełnić będzie przez rok Od lewej: wicewójt Zdzisław Siwula, wójt Stanisław Rokosz, Joanna Kucharska i Andrzej Dziadosz. fot. Urząd Gminy Dębica.
Andrzej Dziadosz, który do tej pory był dyrektorem Szkoły Podstawowej w Stasiówce przeszedł na emeryturę. Od 1 września jego obowiązki przejęła Joanna Kucharska.

Ze szkołą w Stasiówce związana jest od 19 lat. W 2000 roku rozpoczęła w niej pracę jako pedagog szkolny. Jest magistrem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Skończyła też studia podyplomowe na kierunkach: zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe oraz zarządzanie instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji.

Joanna Kucharska obowiązki dyrektora pełnić będzie do czerwca 2020 roku.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe