Hat-trick przed przerwą, hat-trick po przerwie. Ale mecz Katarzyny Jezioro - zdjęcia

• 08.09.2019, 20:57 (aktualizacja 08.09.2019, 21:34)
  • Janusz Grajcar
Hat-trick przed przerwą, hat-trick po przerwie. Ale mecz Katarzyny Jezioro - zdjęcia Katarzyna Jezioro (przy piłce) w kolejnym natarciu na bramkę Korony.
Długo będzie pamiętać niedzielne spotkanie w III lidze kobiet Katarzyna Jezioro. Napastniczka DAP Girls Dębicy w zwycięskim meczu z Koroną Tuchla strzeliła aż 6 bramek, po 3 w każdej połowie. Zapisała też na koncie jedną asystę.

Pomarańczki wygrały to starcie 8:2, a po golu dołożyły Beata Rogaczewska i Agata Michoń. Trener drużyny Kamil Nowak nie miał jednak wątpliwości, kto dziś zasłużył na miano MVP. Wskazał na zawodniczkę z numerem 10 na koszulce, która zdobyła również najładniejszą bramkę spotkania.

Było to trafienie na 8:2. Niespełna 15-letnia Katarzyna Jezioro zdecydowała się na uderzenie z 30 metrów, piłka poszybowała w lewe okienko bramki Korony, odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

- Kaśka dawaj buta! - krzyknęła do zdobywczyni gola Krystyna Klabacha, a po chwili już polerowała go wyimaginowaną ściereczką.