To był pierwszy taki piknik - zdjęcia

  • 09.09.2019, 12:36 (aktualizacja 09.09.2019, 13:39)
  • Grzegorz Król
To był pierwszy taki piknik - zdjęcia
Takiej imprezy, jak ta w niedzielę 8 września w Dęborzynie jeszcze nie było. Piknik rodzinny na zakończenie lata zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich Mieszkańców Dęborzyna i Zagórza.

Wydawało się, że z chmur za chwilę lunie. Ale tak nie było - o godz. 14 wyszło słońce, a organizatorzy ze spokojem mogli rozpocząć piknik. Dmuchane zjeżdżalnie, stoisko kulinarne, grill, pokazy strażackie - to wszystko sprawiło, że pod szkołą zrobiło się tłoczno. W wiacie przy szkole wystąpiła m.in. Kapela Doliny Wisłoki z Jaworza Górnego, którym towarzyszyły dwie młode wokalistki ze Zwiernika Nikola Mazur i Katarzyna Drozd. Wcześniej dziewczęta wystąpiły ze skeczem. Wystąpiła także Kamila Kasterenda, która grała na gitarze, a po niej Piotr Rdzak, grający na akordeonie. Najmłodszych i ich rodziców zabawiał Roberto.

- Dużo śmiechu i zabawy było podczas rywalizacji stowarzyszeń - mówi Bożena Kasterenda, radna Rady Gminy w Jodłowej i jednocześnie szefowa KGW Mieszkańców Dęborzyna i Zagórza. 

Zarówno ona, jak i jej zastępczyni Agata Ciesielska zapowiadają, że KGW - w którym działają też panowie - planuje kolejne imprezy. Ta była pierwszą, bo koło jest nowym stowarzyszeniem w gminie. Więcej o nim będzie można przeczytać w Obserwatorze Lokalnym, który do sprzedaży trafi 17 września.

Grzegorz Król

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe