W osadzie w Stobiernej spotkają się łucznicy

  • 09.09.2019, 13:54 (aktualizacja 09.09.2019, 14:34)
  • Tomasz Ratuszniak
W osadzie w Stobiernej spotkają się łucznicy fot. osada słowiańska w Stobiernej.
30 września w Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej odbędzie się Pierwszy Jesienny Turniej Łucznictwa Tradycyjnego. Główną nagrodą będzie łuk cisowy.

W turnieju mogą wziąć udział tak osoby dorosłe, jak i młodzież posiadająca pisemną zgodę opiekunów. Nie trzeba mieć własnego sprzętu, można go wypożyczyć w osadzie. Tyle tylko, że dla osób posiadających łuk i strzały udział w turnieju jest bezpłatny. Ci, którzy będą chcieli je wypożyczyć, będą musieli zapłacić 50 zł i wcześniej go zarezerwować.


W turnieju będzie od dziesięciu do dwunastu konkurencji. Najlepszy w danej konkurencji otrzyma pięć punktów. Drugi - cztery, trzeci - trzy, czwarty - dwa, a piąty jeden punkt. Zwycięży ten, kto we wszystkich konkurencjach zbierze najwięcej punktów. Choć organizatorzy zastrzegają, że nie ma obowiązku uczestniczyć we wszystkich konkurencjach.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00. Wręczenie nagród organizatorzy planują około godz. 17:00.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: [email protected] Więcej informacji na stronie internetowej osady.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe