Historia i popularne modele irygatorów marki Waterpik

  • 10.09.2019, 14:30
  • Żródło: Artykuł zewnętrzny
Historia i popularne modele irygatorów marki Waterpik
Firma Waterpik zajmuje się produkcją najpopularniejszych na rynku irygatorów stomatologicznych. Urządzenia spod jej szyldu doskonale docierają do wszelkich trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, z łatwością oczyszczając je z bakterii. Szczególnie dobrze irygatory Waterpik sprawdzają się w przypadku różnych chorób jamy ustnej, włączając w to paradontozę czy zapalenie dziąseł – wszystko dlatego, że generowany przez nie strumień wody działa skutecznie, ale delikatnie i bezinwazyjnie.

W czym tkwi wyjątkowość irygatorów Waterpik? Kiedy pojawiły się one na rynku po raz pierwszy? Zapraszamy Was do zapoznania się bliżej z amerykańską marką i najpopularniejszymi dystrybuowanymi przez nią produktami.

Historia marki Waterpik

Waterpik to firma założona w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych przez inżyniera Johna Mattingly i dentystę Geralda Moyer’a. Od początku swego istnienia marka zajmowała się dystrybucją innowacyjnych prysznicy oraz urządzeń służących do uzupełniania codziennej higieny jamy ustnej. Firma słynie z irygatorów i flosserów, których specyfika i skuteczność zyskała sobie sympatię użytkowników na całym świecie, czego wyrazem są liczne międzynarodowe nagrody, jakimi może pochwalić się Waterpik.

Amerykańska firma Waterpik stawia przede wszystkim na jakość wyrażoną skutecznością i bezpieczeństwem – osiąga to poprzez liczne badania kliniczne, jakim poddaje swoje produkty. Do dziś irygatory marki były badane w 25 uniwersytetach i wielu różnych, niezależnych instytucjach badawczych, które potwierdziły największe standardy dystrybuowanych przez Waterpik produktów. Firma może się pochwalić chociażby certyfikatem ADA Seal (Seal of American Dental Association), który jest przyznawany wyłącznie markom zaufanym, prezentującym najwyższą klasę, elegancję i efektywność.

Czym charakteryzują się irygatory marki Waterpik?

Irygatory Waterpik niezwykle często są polecane użytkownikom przez dentystów, ponieważ doskonale powstrzymują chociażby zapalenia dziąseł. Świetnie uzupełniają one codzienną higienę jamy ustnej, gwarantując jeszcze lepsze obmywanie płytki nazębnej przede wszystkim z miejsc trudno dostępnych oraz przestrzeni międzyzębowych. Irygatory marki Waterpik mogą się okazać szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób z aparatami ortodontycznymi, gdyż generowany przez nie strumień wody znakomicie usuwa naleciałości zarówno z elementów aparatu, jak i miejsc znajdujących się wokół niego.

W ofercie marki Waterpik znajdziemy irygatory bezprzewodowe i przewodowe, w wersjach zarówno dla całej rodziny, jak i osobistych.

Najpopularniejsze modele irygatorów Waterpik

Popularność marki Waterpik zaczęła rosnąć wraz ze stworzeniem przez firmę modelu Waterpik WP-100. Irygator ten zrewolucjonizował rynek, wyróżniając się wśród innych tego typu produktów niezwykłą skutecznością i uniwersalnością. Obecnie do najpopularniejszych irygatorów spod szyldu Waterpik należą modele:

Waterpik WP-100 E Ultra – cichy i niezwykle skuteczny irygator, który zapoczątkował popularność marki Waterpik. Świetnie dociera zarówno do przestrzeni międzyzębowych, jak i szczególnie zagrożonych atakami bakterii kieszeni dziąsłowych. Urządzenie posiada dziesięciostopniową skalę regulacji ciśnienia, dzięki której możemy samodzielnie dopasować sposób irygacji do własnych potrzeb. W zestawie z irygatorem otrzymujemy aż siedem końcówek o zróżnicowanym działaniu, oraz pojemnik na wodę o pojemności 650 ml, który pozwala na przeprowadzanie pełnej irygacji bez konieczności dodatkowego uzupełniania zbiornika.

Waterpik WP-300 E2 Nano Traveler – turystyczny, bezprzewodowy irygator, który doskonale sprawdza się podczas podróży. Urządzenie jest niewielkie i poręczne, a także posiada wytrzymałą baterię, dzięki której możemy długo z niego korzystać bez konieczności ładowania. Produkt oferuje trzy stopnie ciśnienia (w skali od 0,7 do 5,5 Br), co sprawia, że można dopasować sposób jego pracy do własnych potrzeb. Pojemnik irygatora ma pojemność 450 ml, która wystarcza na prawie 100 sekund użytkowania. W zestawie z urządzeniem znajdziemy cztery wymienne końcówki o zróżnicowanym działaniu, a także pokrowiec i adapter do kontaktów z mniejszym napięciem.

Waterpik WP-600 E2 Ultra Professional – niezwykle zaawansowany, specjalistyczny irygator, który doskonale uzupełnia codzienną higienę jamy ustnej. Urządzenie świetnie radzi sobie nawet z ciasnymi przestrzeniami międzyzębowymi i trudno dostępnymi kieszeniami dziąsłowymi. Produkt oferuje nam dziesięciostopniową skalę regulacji ciśnienia, z silnym, maksymalnym strumieniem wynoszącym 6,9 Br. Dodatkowo, irygator został wyposażony w dwa tryby pracy: Floss (tradycyjny) oraz Massage (przeznaczony do masażu i stymulacji dziąseł). Urządzenie posiada smartimer, który kontroluje właściwy czas mycia, a jego pojemnik o pojemności 600 ml pozwala na długą i regularną irygację. W zestawie z irygatorem otrzymujemy sześć różnych, wymiennych końcówek.

Artykuł zewnętrzny

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe