Konsul Generalny USA przyjedzie do Pilzna i Łęk Dolnych

  • 10.09.2019, 22:10 (aktualizacja 10.09.2019, 22:42)
  • Grzegorz Król
Konsul Generalny USA przyjedzie do Pilzna i Łęk Dolnych Na zdjęciu od lewej: Mirosław Miczek, Tadeusz Pieczonka, Patrick T. Slowinski, Ewa Gołębiowska i Czesław Ziaja. Fot. UM w Pilźnie.
Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Czesławem Ziają i radnymi Tadeuszem Pieczonką oraz Mirosławem Miczkiem wzięli udział w przyjęciu powitalnym nowego Konsula Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie Patricka T. Slowinskiego.

Jak informują władze Pilzna spotkanie było również świetną okazją do tego, by omówić wizytę konsula w Pilźnie, a także w Łękach Dolnych. Przyjazd jest bardzo prawdopodobny, zwłaszcza że urodzony w w Milwaukee w stanie Wisconsin Patrick T. Slowinski właśnie w tej drugiej miejscowości ma swoje korzenie. Z Łęk Dolnych pochodzi jego dziadek. 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe