Wielkie grzybobranie już w sobotę 21 września

  • 11.09.2019, 11:48 (aktualizacja 11.09.2019, 12:13)
  • Grzegorz Król
Wielkie grzybobranie już w sobotę 21 września
To będzie dziewiąta już edycja Wielkiego Grzybobrania Wisowa 2019. Dwadzieścia dwuosobowych zespołów ruszy do lasu w sobotę 21 września. O tym, które wezmą udział w rywalizacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś! Impreza wystartuje i zakończy się w Szkole Podstawowej nr 3 w Jodłowej-Wisowej.

W każdej z drużyn musi znajdować się przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. W trakcie imprezy obowiązuje zasada fair-play. Jeden uczestnik nie wchodzi w drogę drugiemu. Wszyscy muszą zachować w lesie ciszę. Drużyny mają zakaz używania reklamówek i innych plastikowych toreb, wszyscy muszą być wyposażeni w koszyki lub plastikowe wiaderka. Do ścinania grzybów należy używać scyzoryków lub innych ostrych narzędzi. Obowiązuje zakaz wyrywania grzybów. Zgłoszenia zawodników dokonuje się na karcie zgłoszeniowej, którą znaleźć można na stronie Urzędu Gminy w Jodłowej pod adresem www.jodlowa.eu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 września 2019 r. Kartę należy dostarczyć osobiście do Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej lub przesłać na adres e-mail: [email protected] Można ją również wysłać pocztą na adres: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej, 39-225 Jodłowa.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe