Będą biegać po lesie, ale i po mieście

  • 12.09.2019, 15:12
  • Tomasz Ratuszniak
Będą biegać po lesie, ale i po mieście fot. DWOT.
W najbliższy weekend (14 - 15 września) żołnierze z pododdziałów 33 Batalionu Lekkiej Piechoty Dębica ćwiczyć będą na terenie Dębicy, Stasiówki, Pustyni i Pustkowa.

Ćwiczenia w sobotę 14 września rozpoczną się o godz. 7:00, a skończą w niedzielę 15 września o godz. 18:00. Żołnierze ćwiczyć będą głównie na terenach leśnych, ale do przemieszczenia się wykorzystywać też będą główne drogi.

- Podczas szkolenia nie będą wykorzystywane środki bojowe , tylko środki pozoracji pola walki.Szkolenie realizowane będzie z zachowaniem przepisów bhp i ppoż. oraz, że teren po szkoleniu pododdziałów 33 blp Dębica zostanie doprowadzany do stanu wyjściowego - czytamy w komunikacie.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 15.09.2019, 08:55
Zabawa w wojsko

Pozostałe