Odwiedzili Ojca Mateusza, Natalię, Nocula i Gibalskiego - zdjęcia

  • 12.09.2019, 21:53 (aktualizacja 12.09.2019, 22:06)
  • Tomasz Ratuszniak
Odwiedzili Ojca Mateusza, Natalię, Nocula i Gibalskiego - zdjęcia fot. Klub Seniora w Nagawczynie.
Ojciec Mateusz stał zamyślony. Gibalski pił kawę, a Natalia podawała Pluskwie obiad. Tak w Muzeum Figur Woskowych w Sandomierzu, które odwiedzili seniorzy z Nagawczyny, przedstawieni zostali bohaterowie serialu Ojciec Mateusz.

Zanim jednak członkowie Klubu Seniora z Nagawczyny mogli poczuć się jak na planie filmowym, zwiedzili zamek w Baranowie Sandomierskim. Później pływali statkiem po Wiśle, podziwiając panoramę Sandomierza, a w końcu zjedli obiad w jednej z zabytkowych restauracji. Muzeum Figur Woskowych czyli tzw. Świat Ojca Mateusza, był tylko jednym z punktów wycieczki na którą wybrali się członkowie klubu.

Później zwiedzili jeszcze Kolegiatę pod wezwaniem św. Marcina z Tours w Opatowie i ze śpiewem na ustach wrócili do domu.

Organizatorką wyjazdy była radna i sołtyska Nagawczyny Agata Wiater. Za część wokalną i słodki poczęstunek odpowiadał ks. Mieczysław Jakubczyk, a ciasto przygotowała Maria Tokarz.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Luiza
Luiza 14.09.2019, 14:47
Nie ma Gibalskiego w muzeum Ojca Mateusza. Mietek Nocul jest,wiem bo bylam i widzialam. Pozdrawiam?

Pozostałe