Sobota, 19.10.2019

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 16.09.2019, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzydziesty ósmy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oczyszczalnia Czajka
oczyszczalnia Czajka 17.09.2019, 15:30
Odpowiedzialność zbiorowa? W cywilizowanych krajach nie istnieje. Niedługo będziemy oddzielać kał od moczu i przekazywać w zamkniętych pojemnikach.
proekolog
proekolog 17.09.2019, 13:58
Bardzo ciekawi mnie kto, ile i komu zapłaci za zanieczyszczanie Wisły i Morza Bałtyckiego ? Na co te środki zostaną przeznaczone. Może ktoś potrafi na moje pytanie chociaż częściowo odpowiedzieć.
ekolog
ekolog 17.09.2019, 14:48
W zasadzie to pytanie jest skierowane do obecnych Parlamentarzystów.
max
max 17.09.2019, 07:01
Więc już od dzisiaj przestaję segregować śmieci, zresztą zapytajcie tych co je wywożą - śmieci i tak są mieszane już po załadunku na auto. Kupa śmieci, yyy śmiechu....
mieszkaniec
mieszkaniec 16.09.2019, 22:42
od 6 lat: mieszkańcy udają, że segregują a urzędnicy , że kontrolują i chyba właśnie ktoś powiedział sprawdzam, szkoda tylko że Ci co oszukują będą potraktowani jak Ci którzy są uczciwi - ale takie było jest i będzie nasze życie....
pozdrawiam wszystkich oszustów aaaa zapomniałbym proszę zająć pierwsze miejsca w kościele w ławkach :(
jak to tak ?
jak to tak ? 16.09.2019, 21:40
"Brakuje karetek, do zawału jadą Strażacy". A po co nam karetki skoro mamy lotnisko i helikopter ? Niech to ktoś kompetentny wytłumaczy !
Może w niedługim czasie furmanek trzeba będzie. Ktoś tu kogoś robi w konia.
Solidarnie
Solidarnie 16.09.2019, 20:32
Na tym polega wspólnota!!!
Członek wspólnoty
Członek wspólnoty 17.09.2019, 19:58
Wspólnota mieszkaniowa polega na tym, że niektórzy szkodzą a wszyscy ponoszą odpowiedzialność i skutki.
babcia smietnikowa
babcia smietnikowa 17.09.2019, 08:25
Jeden na drugiego donosy pisze to uważam, że i śmietnik zostanie przypilnowany.
Karolek
Karolek 30.09.2019, 13:08
na twój koszt można wynająć Ochronę - tylko patrzą by zarobić. To się może opłacić, więc wnioski? W tym szaleństwie jest metoda.

Pozostałe