Od Serduszek wszystko się zaczęło - zdjęcia

  • 16.09.2019, 14:36 (aktualizacja 16.09.2019, 15:05)
  • Janusz Grajcar
Od Serduszek wszystko się zaczęło - zdjęcia Schola Serduszka rozpoczęła przegląd Ad Sanitatem.
Reprezentanci siedmiu gmin powiatu dębickiego wystąpili w Przeglądzie Piosenki Religijnej Ad Sanitatem w Latoszynie. Impreza ta ma być w założeniu ks. Piotra Grzanki wstępem do organizowanego co rok festiwalu.

Publiczność zgromadzona przed sceną przy uzdrowisku w Latoszynie mogła wysłuchać prezentacji w wykonaniu Scholi Serduszka, Małgorzaty Dunajskiej, Katarzyny Drozd, Magdaleny Pych, Wiktorii Marek, Agnieszki Batko i Kapeli Iskierczanie.

Otwierając przegląd ks. Piotr Grzanki podkreślił, że Schola Serduszka śpiewa tak pięknie, że nie można jej zamykać tylko w kościele. Przy innych parafiach też działają zespoły. To dla nich będzie organizowany festiwal.

Więcej o tej imprezie w jutrzejszym wydaniu OL. Poniżej zaś fotoreportaż.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe