Radość z kolejną nagrodą

  • 17.09.2019, 21:08 (aktualizacja 17.09.2019, 21:32)
  • Tomasz Ratuszniak
Radość z kolejną nagrodą Przedstawiciele stowarzyszenia Radość z członkami kapituły. fot. Facebook/Stanisław Kruczek
Zakład Aktywności Zawodowej w Woli Żyrakowskiej, działający przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość, zdobyło I nagrodę i statuetkę Lodołamacza 2019 w konkursie, w którym nagradzani są pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne. ZAZ zwyciężył w kategorii Zakłady Pracy Chronionej.

Zakład w Woli Żyrakowskiej działa od stycznia 2009 roku. Osoby niepełnosprawne zatrudnione są tam w dwóch pracowniach: stolarskiej, w której wykonują meble i w rękodzielniczej, w której przygotowują artykuły dekoracyjne.

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, która od 14 lat organizuje konkurs Lodołamacze, nie po raz pierwszy doceniła działania stowarzyszenia Radość. Pięć lat temu przyznała mu Super Lodołamacza 2014.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 18.09.2019, 10:51
Radość Radość Radość :)

Pozostałe