Uprawiali konopie, wpadli podczas kontroli

  • 17.09.2019, 21:33 (aktualizacja 17.09.2019, 21:51)
  • Grzegorz Król
Uprawiali konopie, wpadli podczas kontroli Fot. Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Wobec trzech 21-latków zastosowany został dozór policyjny po tym, jak okazało się, że w Czarnej uprawiali krzewy konopi indyjskich.

Uprawa znajdowała się na zalesionym terenie w tej miejscowości. W ubiegłym tygodniu, nieopodal miejsca, w którym się one znajdowały policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki audi. Podróżowało nim trzech mężczyzn, dwóch mieszkańców Czarnej i jeden z Woli Rzędzińskiej. W bagażniku pojazdu policjanci znaleźli ziele konopi indyjskich, pochodzące z osiemnastu krzewów. W piątek 13 września, na wniosek prokuratury sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec całej trójki dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. To kolejna taka sprawa w ostatnim czasie w powiecie dębickim. Także w piątek wpadł 17-letni mieszkaniec Dębicy, który posiadał marihuanę oraz haszysz - łącznie 47 g narkotyków. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kim
Kim 20.09.2019, 12:13
Zalegalizować i opodatkować !
7of9
7of9 20.09.2019, 17:10
niestety nie ten kraj, nie ten obyczaj, tutaj kwitnie hipokryzja i świętoszkowatość (parszywie fałszywa). tutaj tnie się wódę (narkotyk "tradycyjny: morderstwa, drogowe wypadki śmiertelne, przemoc domowa etc.etc. ale milicja tradycyjnego tnięcia wódy pod każdą postacią przecież nie ściga, nie wykazuje się WYNIKAMI...)
Iza
Iza 20.09.2019, 12:12
TO DOPIERO SUKCES. ZMARNUJECIE TYM MŁODYM LUDZIOM ŻYCIE W WIĘZIENIU ! PAŃSTWO POLICYJNE, PAŃSTWO WYZNANIOWE Z PUSTYMI ŁAWKAMI W KOŚCIELE.

Pozostałe