Poranek z Tatą bez filmu, ale za to z teatrem

  • 17.09.2019, 21:40 (aktualizacja 17.09.2019, 22:15)
  • Tomasz Ratuszniak
Poranek z Tatą bez filmu, ale za to z teatrem fot. Teatr Maska w Rzeszowie.
Wyjątkowy charakter będzie miał październikowy Poranek z Tatą. Zamiast filmu dzieci obejrzą spektakl zatytułowany Wystarczy być, z którym na scenie Domu Kultury Kosmos wystąpią aktorzy z rzeszowskiego Teatru Maska.

Spektakl powstał na podstawie książki „Nie każdy umiał się przewrócić” Toona Tellegena. To przede wszystkim bajka o przyjaźni, ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość. Bohaterowie „Wystarczy być” wykorzystują tę siłę, by tworzyć własny, bajkowy świat. 

Wiewiórka, Mrówka i Słoń próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze, i co im daje radość. Wszystko to podane jest w sympatyczny, lekko filozoficzny – jak przystało na bajki Toona Tellegena - sposób.

Poranek z Tatą odbędzie się w DK Kosmos 20 października o godz. 11:00. Wstęp kosztował będzie 15 zł.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe