Największy sukces to awans do I ligi

  • 20.09.2019, 22:29
  • Tomasz Ratuszniak
Największy sukces to awans do I ligi fot. LKS Igloopol Dębica.
Materiały i pamiątki związane z awansem drużyny piłkarskiej LKS Igloopol Dębica do I ligi, oraz te dotyczące sukcesów pięściarzy z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, zajmują centralne miejsce w gablocie tego klubu w Domu Sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gablota w Domu Sportu oprócz szeregu pucharów, medali i pamiątek związanych z sekcją piłkarską i bokserską przedstawia historię sekcji piłki nożnej od początku jej powstania, wraz ze zdjęciami i artykułami prasowym a także sekcji bokserskiej od 1976 roku. Swoje miejsce znalazły tam również współczesne inicjatywy na rzecz rozwoju klubu - Akademia Piłkarska Igloopol Dębica i Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

Gablotę oglądać można w holu domu sportu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe