Sobota, 19.10.2019

Farba na twarzy posła wygląda jak krew - zdjęcia

  • 22.09.2019, 20:58 (aktualizacja 22.09.2019, 22:23)
  • Tomasz Ratuszniak
Farba na twarzy posła wygląda jak krew - zdjęcia
To prawdopodobnie farba, ale z daleka zniszczony baner posła Zdzisława Gawlika sprawia wrażenie schlapanego krwią. W ostatnim czasie już kolejny przypadek niszczenia materiałów wyborczych kandydatów do Sejmu w naszym powiecie.

W zeszłą niedzielę pisaliśmy o pociętych lub zerwanych banerach kandydatów Prawa i Sprawiedliwości: Ewy Leniart, Józefy Chrynkiewicz, Czesława Łączaka i Jana Warzechy. Przeczytać można o tym tutaj. Tym razem celem wandali, lub przeciwników politycznych, padł ogromny baner posła Zdzisława Gawlika, reprezentującego Koalicję Obywatelską.

Stojący w Dębicy przy drodze krajowej 94, niedaleko ronda z ul. Wielopolską, z obu stron został pochlapany czerwoną cieczą, prawdopodobnie farbą. Wcześniej banery posła zniszczone zostały m.in. w Rzeszowie.

- Akt wandalizmu, zniszczenie moich banerów obróciłem w dobry uczynek. Podarowałem banery na rzecz Schroniska Kundelek w Rzeszowie! - informuje Zdzisław Gawlik na FB.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dobre
dobre 23.09.2019, 19:17
Pierwszy wpis sugeruje że Pan Poseł Gawlik nadal zostanie Posłem jeżeli popapra sobie na czerwono wszystkie swoje banery.
jeszcze lepsze
jeszcze lepsze 24.09.2019, 06:46
Panu Posłowi Jan Warzecha napewno przyspożyłoby głosów gdyby domalował sobie na bilbordach " okulary spawacza ", no takie czarne kratki na oczach.
zexez
zexez 23.09.2019, 11:42
Dyskurs polityczny - level Dębica. Zagłosuję na p. Gawlika, rzucający pomógł mi podjąć ostateczną decyzję.
Pikaczu
Pikaczu 24.09.2019, 13:56
W takim razie jesteś idiotą
Julita
Julita 23.09.2019, 14:52
"rzucający pomógł mi podjąć ostateczną decyzję" a może to była rzucająca? Po drugie dla mnie ta wielka ilość banerów i bilbordów raczej odstrasza od kandydata.
jolo
jolo 23.09.2019, 09:16
trzeba wynajmować banery ktore sa odpowiednio wysoko. Nie wiem czemu ludzi dziwi niszczenie plakatow wandale niszcza parki i zabawki dla malych obywateli miasta a co dopiero plakat z twarza...albo wyswietlac banery na elektronicznych wyswietlaczach. Plakat trafia to malej grupy odbiorcow, mass media to krok do przodu i plus dla kandydata ze technicznie idzie do przodu a nie stosuje plakaty rodem z wczesnych lat 90, ktore klei sie wszedzie zanieczyszczajac przy tym srodowisko
pimpek
pimpek 23.09.2019, 09:16
Podarowałem banery na rzecz Schroniska Kundelek w Rzeszowie! - i co? czytają?
Jacek
Jacek 22.09.2019, 21:37
Banerów i tablic z reklamami tego Pana jest pełno, ale nie tym się wybory wygrywa! Mam takie pytanie, co Pan Gawlik za 4 lata swojego posłowania zrobił dla naszego miast?
Jaro
Jaro 23.09.2019, 10:46
Dobre pytanie! Jakieś konkrety dla miasta z tego, że Pan Gawlik był posłem?
halowa
halowa 23.09.2019, 10:35
Jeszcze pracował w ważnym ministerstwie związanym z finansami, był
ważną figurą. Co załatwił dla mieszkańców Dębicy?
Jik
Jik 23.09.2019, 09:57
Tyle co poseł PiSu z Dębicy:)
MKP
MKP 25.09.2019, 20:06
Dziesiątki, setki, tysiące a może nawet miliony zdjęć zrobił !
mekin
mekin 23.09.2019, 08:38
o wiele wiecej jest Warzechy itp. co ON zrobil dla powiatu hę?
dr
dr 23.09.2019, 08:36
Oj ależ te buldogi pod dywanem w PO miejscowej się nam kotłują :D
prawda