Służba Więzienna lepsza niż strażacy, żołnierze i policjanci

  • 24.09.2019, 09:48 (aktualizacja 24.09.2019, 10:12)
  • Tomasz Ratuszniak
Służba Więzienna lepsza niż strażacy, żołnierze i policjanci Puchar dla Służby Więziennej odbiera Tomasz Góra, najlepszy zawodnik turnieju. fot. Starostwo Powiatowe.
Reprezentacja Zakładu Karnego wygrała Turniej Piłki Nożnej Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców, który odbył się na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Pustyni.

Na murawie zmierzyło się sześć drużyn. Służby mundurowe reprezentowali przedstawiciele: Zakładu Karnego, Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej i 33 Batalionu Piechoty Lekkiej. Ostatnie dwie drużyny to reprezentacja gminy Dębica, oraz połączone siły miasta Dębica i Powiatu Dębickiego.

Rywalizacja była zacięta, ostatecznie jednak najlepsza okazała drużyna Zakładu Karnego. Na drugim miejscu znaleźli się strażacy, na trzecim żołnierze, a na czwartym policjanci. Przedstawiciele Urzędu Gminy Dębica zdobyli miejsce piąte. Szóste należało do połączonych sił Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Tomasz Góra, reprezentujący Służbę Więzienną. Najlepszym bramkarzem okazał się Andrzej Pietruszka, również z SW, a najlepszym strzelcem  Łukasz Stefanik (SW). Rafał Pawełek, reprezentujący Urząd Gminy Dębica zakończył rywalizację z tytułem najlepszego zawodnika fair play.

Imprezie towarzyszył piknik rodzinny, podczas którego dzieci wraz z rodzicami mogli m.in. obejrzeć pojazdy i sprzęt wykorzystywany przez służby, a także wziąć udział w wielu zabawach.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lucynka
lucynka 02.10.2019, 09:33
krzys byl?

Pozostałe